مشاوره،برنامه ریزی،سبک زندگی،استخاره،انواع فال؛ حافظ،شمس،مولانا،فال قهوه،تاروت،تعبیرخواب،آنلاین و با شیوه نو

دوست داشتی اول این فایل صوتی رو گوش بده!


درخواست فال تاروت

فال تاروت که در دو نوع فال تاروت کبیر و فال تاروت صغیر بیان شده است ، دارای شیوه ها و روش های گوناگونی هست که می بایست به صورت دستی و با بازی با کارت ها صورت پذیرد ، البته فال ورق هم شبیه به فال تاروت با کارت انجام می شود ولی شیوه ها و اساس فال در این دو نوع فال با هم متفاوت می باشد و حتی تعبیر و تفسیر این فال ها نیز با هم تفاوت های اساسی دارد و درگذشته بر این باور بوده اند که هر یک از این فال ها به جنبه هایی از پیشگویی و آینده بینی اشاره دارد.
البته پیشگویی ها و آینده بینی هایی که با این گونه کارت ها انجام می دهند را نبایستی چیزی به جز تفریح و یا استفاده خیلی جزئی و آنهم در جهت رفع دغدغه ها ، دانست و اگر بخواهید حساب واقعی و جدی روی این گونه فال ها باز نمایید ، عموما متضرر خواهید شد زیرا کسانی که در گذشته های خیلی دور به این موارد می پرداختند وجود ندارند و ریشه اینگونه فال ها به کشور ما بر نمی گردد و لذا مسائل معنوی را از اینگونه فال ها نمی توان احصاء نمود که به درد زندگی و کار و بار شما بیاید و از اینرو توصیه می کنیم که به دنبال اینگونه کارت و یا ورق بازی ها برای تصمیمات زندگی خود نباشید .
در فال تاروت کبیر ، 22 کارت وجود دارد که اسامی آنها در زیر آمده است؛
ابله    |    کیمیاگر    |    پاپ بانو    |    سلطان بانو    |    سلطان    |    پاپ اعظم    |    عشاق    |    ارابه    |    استقامت    |    درویش    |    چرخ اقبال    |    عدالت    |    به دارآویخته    |    انتقال    |    اعتدال    |    دیو    |    برج    |    ستاره    |    ماه    |    خورشید    |    رستاخیز    |    کائنات

تعبیر و تفسیر فال تاروت صغیر نیز بر اساس کارت هایی نظیر چوبدست ، جام ها ، شمشیرها و سکه ها رمزگشایی می شوند.
امیدواریم که برای کاهش دغدغه های خود و مشورت با مشاورین دلسوز و خبره ، با ارسال درخواست فال خودتان را از این امکان ویژه و شبانه روزی و آنهم به صورت آنلاین ، محروم نسازید.

درخواست فال تاروت
تست خوش بینی/بد بینی + مشاوره رایگان
+ آیا معتقدید که همش دارید بد، می آرید؟
+ آیا هرچی فال می گیرید، با نیتتون همخوانی نداره؟
+ آیا هنوز تجربه تلخ قبلی فراموشتون نشده؟
+ آیا فکر می کنید راه ها به روتون بسته شده؟
+ آیا احساس تنهایی می کنید؟
+ آیا اطمینانتون را از دست داده اید؟
+ آیا رابطتون مثل قدیما نیست؟
+ آیا هرچی که می خواهید، نمیشه؟

بنابر محتویات و نوشته هایی از یک کتاب ، ظاهرا علم پیشگویی به توسط کارت های تاروت طی قرون گذشته یکی از باستانی ترین روش های علوم باطنی محسوب گردیده که از دیر زمان توسط حکیمان ، فرزانگان و آینده نگرهای اندیشمند و نه تنها برای تفال و پیشگویی بلکه برای پرورش صحت نفس و تعالی روح مورد توجه بوده . فلسفه تاروت به عنوان یک مکتب رمزی به زبانی سخن می گوید که از فکر انبوه انسانی برخاسته و از روح و روان او سرچشمه یافته و تفهیمی از معنا درونی نمادها ارائه می دهد . مبدأ تاروت به ویژه رمزهای کبیر به قدری در ابهامات زمان پوشیده هستند که تنها در کنار اسطوره ها به طور طبیعی پرورش یافته اند . ابتدائی ترین تاریخی که به کارت تاروت در موزه های اروپا نسبت داده شده مربوط به سال 1390 میلادی می باشد با اینحال گفته می شود مبدأ واقعی این کارت های تاروت به قرن 12 برمی گردد .
کارت تاروت طی حکومت ادوارد چهرم شناخته شد و پادشاه ورود این کارت ها را تحریم نمود و به هر حال تاروت راه خودش را از طریق کاروان ها به داخل خانه های اشراف باز کرد و از ترس جریمه و مجازات ، مخفی نگاه داشته شد . نمادهای تاروت ، آیینه ای هستند که در آنها انسان جستجوگر می تواند خود یا شخص نزدیک به خود را در آن ببیند و می تواند موقعیت تکامل خود یا آنها را در مسیر زندگی تعیین کند .
اولین اشکالات تاروت در زمان خود روی ورقه های نازک عاج ، نقره و یا حتی طلا طراحی و رنگ آمیزی شدند . هر یک از ورق ها باید به طور نوینی به صورت کاردستی کشیده و رنگ آمیزی می شد .
در قرن 19 یک کابالیست فرانسوی به ارتباط مابین 22 کارت رمزهای کبیر و 22 حروف افبای عبری پی برد . مبدأ حروف زبان های بشری 16 علامت و است که سرچشمه الفبای اولیه و 22 حروف الفبای عبری مستقیما از علامات مشتق شدند .
به گفته ای ، تاروت به عنوان یک مبدأ کهن مشاور حکیمی است که می تواند در شرایط صحیح ، بشارت مورد نیاز را از ضمیر برتر به شخص عقلانی انتقال دهد .
در عین حال دانش فال تاروت با نیروهای آینده نگری و طالع بینی و مفاهیم معنوی ، خود به عنوان روشی مستقل باقی مانده است .
تصاویر تاروت به صورت اشکال سمبلیک و اسطوره ای محمل هایی هستند که رازآموز را با ضمیر برتر خود که بخشی از ذهن کیهانی است و پاسخ تمام پرسش ها را می داند .
ارتباط با تاروت همواره باید با توکل به پروردگار ؛ آن مبدأ لایزال هستی ، صورت بگیرد .
ارتباط با تاروت در فال تاروت یک ارتباط ذهنی و معنوی است که تحت تأثیر نیروهای اطرافمان صورت می گیرد .
در زیر به برخی از تعبیر فال تاروت و توضیحات کارت تاروت در فال تاروت صغیر و فال تاروت کبیر اشاره می کنیم :
مثلا تعبیر و معنی کارت ابله : یک پیشنهاد تازه ، انگیزه ، نیروی زندگی ؛ آرزومند است هدف بزرگی را به انجام برساند و می بایست مراقب باشتا انتخاب صحیحی نماید .
تعبیر کارت کیمیاگر : اراده ، مهرات های سازمان یافته و شروع کار جدید ، استعدادهای خلاق ، از نیروهای مافوق مدد گرفتن ، آرزو کردن و جامه عمل به آن پوشاندن .
تعبیر هفت چوبدست یک تغییر سازنده در زمینه شغلی و یا تحصیلی که مستلزم رقابت و مبارزه است . بر مشکلات و دشمن فائق شدن .
تعبیر یک جام شروع عشق بزرگ ، ازدواج ، تولد فرزند
چوبدست ها ، جام ها ، شمشیرها و سکه ها کارت های فال تاروت کبیر می باشند که هریک دارای کارت های دیگر با مفاهیم جداگانه ای هستند .
فال تاروت به صورت چندتایی تعبیر کاملی خواهد داشت .

درخواست مشاوره فال آنلاین

فال تاروت یا درک رمز و راز هستی (به تعبیر برخی علاقمندان به فال تاروت)
دستیابی به دانش های مخفی و پیشگویی آینده همیشه جذاب و هیجان انگیز است. فال و فال گیری درک راز و رمز هستی است که با ابزار گوناگونی انجام می شود. کارت های بازی از محبوب ترین ابزار فال گیری هستند. عده ای منشأ طالع بینی با کارت های بازی را از مصر باستان می دانند. تاروت یکی از کارت های بازی باستانی، مرموز و سحر انگیز است. از قرن 18 میلادی تا به امروز، کارت های تاروت، بیشترین استفاده را در پیشگویی و شناخت آینده دارند. فال تاروت این روزها از پر طرفدارترین ابزارهای طالع بینی در اکثر نقاط جهان است.
فال تاروت کبیر با مفاهیمی همچون فلسفه، عرفان، تخیل، پیشگویی و کشف اسرار در ارتباط است. در طول تاریخ تغییراتی در شکل ظاهری و خال های کارت ایجاد شد ولی بنیان اصلی فال تاروت دست نخورده باقی مانده است. "بزرگ آرکانا" و "کوچک آرکانا" همواره نقش اصلی را در این بازی بر عهده دارند. فال تاروت در قرن 14 هجری با حملات شدیدی روبرو شد و حتی استفاده از آن ممنوع اعلام شد. البته خیلی زود اکثر حکومت ها فال تاروت و بازی با کارت های اسرار آمیز آن را آزاد اعلام کردند.
چگونه فال تاروت بگیریم؟
کارت های تاروت از 4 دسته 10 تایی کارت با خال های متفاوت تشکیل شده است. این کارت ها هر کدام نماینده یک عدد بین 1 تا 10 هستند. علاوه بر آن 4 کارت تصویر دار از هر خال به همراه یک کارت " دلقک" هم در دسته کارت ها وجود دارد. 21 خال حکم و " دلقک" نقش کلیدی در فال تاروت دارند. 4 خال نمادی از عناصر چهارگانه : آب، هوا، خاک و آتش هستند.
" الهامات فرانچسکو مارکولینی" اولین کتابی است که به صورت ساده از بازی با کارت های تاروت نوشته شده است. انتخاب تصادفی کارت هایی مجزا و بی معنی می توانند در کنار یکدیگر معانی حیرت انگیزی را به وجود آورند.
پیشگویی تاروت با استفاده از کارت های رو شده برای هر فرد می تواند وضعیت کنونی را بررسی کرده و پیشگویی آینده را انجام دهد. به این ترتیب هر کارت با توجه به وضعیت هر فرد و در ترکیب با کارت های دیگر، نمادی از اتفاقی قریب الوقوع در آینده خواهد بود.
"تاروت حیوانی" در فرانسه، تاروت 54 کارتی اروپایی، تاروت پیه مونتی، تاروت مارسلی،تاروت سیسیلی از معروف ترین کارت های بازی هستند که با نمادی از عشق، مرگ، عدالت، قدرت، جادوگر، شیطان، چرخ و فلک، راهبه، پادشاه، ملکه و دلقک برای فال تاروت استفاده می شوند.

درخواست مشاوره فال آنلاین

مطالب مفید در مورد فال تاروت

Angel Tarot

You have recently gone through (or you are currently going through) a period of confusion, anger, or anguish. Phuel's symbolism represents the movement of water and power to the Moon. Our emotions are like water - ever-changing. Phuel brings the energy to control your impulses, anger, and calm your mind. It allows you to free yourself from negativity. Its power acts mainly on your solar chakra, where your emotions are centered. Invoke Phuel whenever you're in a state of crisis or turmoil. You will then have a sense of improved well-being.

All Tarot Readings | Horoscope.com

https://www.horoscope.com/us/tarot/index-tarot-reading.aspx

تازه ترین نظرات و مطالب کاربران محترم

رز
قدیمتر و قبل از اینکه با سایت شما آشنا بشم ، خیلی از اینترنت دنبال فال تاروت اونهم با تعبیر درست می گشتم و همیشه دو خط جواب می اومد که اصلا به نیتم نمی خورد . حالا نمی دونم چرا ! مشکل از من بود یا از نیتم و یا از فالی کعه می گرفتم ! ولی آخه دو سه خط هم برای تعبیر فال تاروت خیلی کم بود . ولی از زمانی که فال تاروت را در سایت funads.ir دیدم و دیدم که چه جالبه . برای هر درخواست فال تاروت که می دی ، کلی برات توضیح می دهند و متناسب با همون نیتی که داری جواب سوالت را می گیری و نه اینکه یه تعبیر همونجوری بهت بگه . فال تاروت بهونه ای بود برای آشنایی من با سایت فان اَدز .

نازی
آیا فال تاروت را برای ازدواج هم می شود استفاده کرد ؟ چون خیلی از بچه های دانشگاهمون را دیدم تا خواستگار میاد میان و فال تاروت می گیرن ولی همشون هم دربه داغون هستند . خب اگر جواب می گرفتند که اینطوری نمی شدن . من فکر می کنم اینطور که از سایتتون متوجه شدم ، شما بیشتر به مشاوره اعتقاد دارید . درسته ؟

درسا
به فال تاروت خیلی اعتقاد دارم و علیرغم صحبت های شما که در بالا خوندم ، باز هم نمی تونم از اعتقادم صرف نظر کنم .

طاهره
من هفته پیش بود که یکی از دوستام بهم سایت را معرفی کرد و الان یک هفته است که هر روز مشتری پروپا قرص سایت هستم و انگار که روح داره و خیلی برام جذاب بود و حتی چند باری هم که مشاوره داشتم از گذشته ام مطالبی را فرمودن که خودم هم باورم نمی شد. الان دارم با دوستم تدارک یک جشن تولد را می گیریم و این روحیه خوب را از شما دارم . بنابراین خواستم تشکر کنم . شما هم به جشن ما دعوت هستید .

بابک
به تمامی دوستان بگم که من خودم یک فال تاروت کبیر گرفتم و بعد عکسش را با موبایلم گرفتم و از قسمت ارسال درخواست برای سایت فرستادم تا تعبیر فال را برام بگن و یک ساعت بعد ، بهم تعبیرش را گفته بودن . شما هم می تونید امتحان کنید تا به حرفم برسید .

زهره
شما اشاره کردید که فال تاروت به فرهنگ و کشور ما بر نمی گرده . خب چه اشکالی مگه داره ؟ مگه نیاز تمام آدمها یکسان نیست؟ یعنی ممکنه نیاز ماها که تو ایران زندگی می کنیم با آدمای کشورهای دیگه فرق داشته باشه ؟ یعنی باید از فال اختصاصی خودمون استفاده کنیم؟ خواهش می کنم برام توضیح بدید . ممنون .

نادر
ممنون که این توضیحات را دادید . باید همه مطلع بشن و زمانشون و هزینه شون را برای چیزهای واهی نگذارند و به خاطر همین کلی تبلیغ سایت را پیش دوستام که خیلی به فال تاروت علاقمندند، کردم تا اینکه خودشون بیان و بخونن و متوجه اصل موضوع بشن. بله درسته . مشاوره خیلی بهتر هست.

مینا
دیشب برام یک فال گرفتید که خیلی خوب بود و مشاوره فالی هم که ازتون درخواست کردم که خیلی اطلاعات مفیدی را بهم داد . فقط امیدوارم که همیشه اینطور بمونید و ادامه بدید . باور کنید من که خیلی خیالم از بابت چیزایی که فکرم را مشغول کرده بود راحت شد و حتما می دونم که بقیه هم مثل من هستند و با صحبت های جالبی که مشاورتون انجام می دهند حتما آرومتر می شوند .

اکرم
به فال تاروت خیلی علاقه دارم ولی تا بحالا اون چیزایی که درمیاد با اون چیزی که میشه متفاوته و دارم یه جورایی به این حرف می رسم که یه کار بلد می خواد که فال تاروت بگیره.

جلال
اگر امگانش هست می خواستم بدونم که فال تاروت کبیر فرقش با فال تاروت صغیر چیست ؟ فال تاروت کائنات را هم اگه میشه برام توضیح بدید . مرسی .

سوسن
فال تاروت کبیر و فال تاروت صغیر که با کارت خودم انجام می دادم، تفریح هر روز من بود و با فال تاروت حوادث روزم را پیش بینی می کردم ولی از زمانی که اومدم تو این سایت ، دیدم که همه اون کاری که می کردم یک تفریح بیشتر نبود و صحبت هاتون را خیلی قبول کردم.

شما هم می توانید مطالب خود را ثبت نمایید