مشاوره،برنامه ریزی،سبک زندگی،استخاره،انواع فال؛ حافظ،شمس،مولانا،فال قهوه،تاروت،تعبیرخواب،آنلاین و با شیوه نو

دوست داشتی اول این فایل صوتی رو گوش بده!


فال حافظ صوتی با تفسیر

روخوانی دلنشین فال حافظ

با صدای استاد موسوی گرمارودی

شماره اختصاصی فال جهت مشاوره فال آنلاین : 306

تنت به ناز طبيبان نيازمند مباد

وجود نازکت آزرده گزند مباد

 

سلامت همه آفاق در سلامت توست

به هيچ عارضه شخص تو دردمند مباد

 

جمال صورت و معنی ز امن صحت توست

که ظاهرت دژم و باطنت نژند مباد

 

در اين چمن چو درآيد خزان به يغمايی

رهش به سرو سهی قامت بلند مباد

 

در آن بساط که حسن تو جلوه آغازد

مجال طعنه بدبين و بدپسند مباد

 

هر آن که روی چو ماهت به چشم بد بيند

بر آتش تو بجز جان او سپند مباد

 

شفا ز گفته شکرفشان حافظ جوی

که حاجتت به علاج گلاب و قند مباد


کاربر گرامی چنانچه نسبت به فالی که گرفته اید سوال دارید و یا تعبیر و تفسیر آن را می خواهید بدانید و یا می خواهید فالی درست و صحیح توسط مشاورین سامانه برای شما گرفته شود می توانید با ارسال درخواست ، مشاوره ای آنلاین و کاملا متفاوت را در زندگی خود تجربه نمایید . آنانکه به این سامانه یکبار اطمینان نمودند ، مدت هاست که جزء همراهان وفادار سایت شده اند .

بنابر اصرار خیلی زیاد کاربران و علاقمندان به تعبیرهای مختصر از فال حافظ ، نمونه ای از یک تعبیر قدیمی از غزلی که در عنوان فال حافظ از دیوان حافظ به دنبال آن هستید ، در مفهوم عام و بسیار کلی و البته پرمفهوم را در ذیل آورده ایم ، ولی یادتان باشد که در این تعبیر ، از مواردی که در جهت رشد معنوی و فکری شما مؤثر هست کمک بگیرید و از مواردی که برای شما ابهام دارد و یا می خواهید نسبت به دیگران قضاوت نمایید جداً و جداً خودداری نمایید که دامن خود را به گناه آلوده نسازید و از امکان مشاوره آنلاین فال حافظ که در اختیارتان قرار داده ایم ، استفاده نمایید .

تعبیر فال حافظ

بشارت باد تو را که در دولت بر روی تو باز است و بعد از این شاد و خرم شوی و کارت رونق گیرد امسال بر تو مبارک است و هر چه از خدا طلب کنی به تو می رسد طالعت رو به روشنایی است و روز به روز حالت نیکو شود ، همه کس تو را دوست دارند و به تو نیکی کنند . خداوند نیز دری از غیب به روی تو می گشاید که به سعادت برسی .

یک همچنین امکانی به صورت زنده و پاسخگویی در سراسر مدت شبانه روز ، برای اولین بار در کشور و بی نظیر می باشد لذا شما را دعوت می کنیم تا با ارسال درخواست تعبیر فال حافظ ، به صورت خاص از تعبیر صحیح و اختصاصی مربوط به نیتتان بهره مند شوید .

فال حافظ با تعبیر اصلی ، صحیح و آنلاین


ابتدا توصیه می شود با طهارت کامل و با نیت خیر و درست ، تمامی افکار خود را جمع و جور نمایید و ذهن خود را بر روی نیتی که دارید متمرکز می کنید و برخی گفته اند که حضرت حافظ را به شاخ نبات او قسمش می دهند و یا امثال اینها ، که البته ما به اینگونه مطالب ، توصیه نمی کنیم و تنها روی تمرکز شما تأکید می کنیم و بعد با خلوص نیت یک صلوات بفرستید ، فاتحه ای بخوانید و مجددا نیت نمایید و سپس نشانه را بر روی دکمه " فال حافظ " قرار دهید و چشمان خود را برای چند ثانیه ببندید و کلیک نمایید
فال حافظ با نیت شما در صفحه بعد نمایش داده می شود که می توانید جهت روخوانی آن با صدای استاد ، کلیک نمایید تا با شنیدن صدای دلنشین روخوانی شعر حافظ ، از دیوان حافظ ، بهره بیشتری ببرید .

فال حافظ آنلاین


سؤال هات را از دیوان حافظ بپرس


خیلی وقتا میشه یه سؤالاتی در ذهنتون هست و نسبت به اونها نیت می کنید و از دیوان حافظ فال می گیرید و این خیلی خوبه ولی در اینجا یک قسمت خیلی جذّاب را قرار داده ایم که به شما امکان این را میدهد که سوالات خودتون را بنویسید و فالی دقیق ومتفاوت از دیوان حافظ بگیرید ؛
فقط کافیه در کادر زیر سوال خودتون را با توجه به کلمات کلیدی متناسب با نیتتون بنویسید و سپس چشمان خود را بسته ، نیت نمایید و سوره مبارکه حمد را بخوانید و بر روی دکمه دریافت پاسخ از دیوان حافظ آنلاین ، کلیک نمایید تا پاسخی درست و دقیق از دیوان حافظ ، برای سوال خود مشاهده نمایید
چنانچه در زمینه فالی که گرفته اید ابهامی داشتید و یا درخواست مشاوره در موضوعات خانوادگی ، ازدواج ، شکست های عاطفی و کسب و کار و ... داشتید می توانید با ورود به منوی ارسال درخواست با مشاورین خودتون به صورت آنلاین طرح موضوع نمایید
تست خوش بینی/بد بینی + مشاوره رایگان
+ آیا معتقدید که همش دارید بد، می آرید؟
+ آیا هرچی فال می گیرید، با نیتتون همخوانی نداره؟
+ آیا هنوز تجربه تلخ قبلی فراموشتون نشده؟
+ آیا فکر می کنید راه ها به روتون بسته شده؟
+ آیا احساس تنهایی می کنید؟
+ آیا اطمینانتون را از دست داده اید؟
+ آیا رابطتون مثل قدیما نیست؟
+ آیا هرچی که می خواهید، نمیشه؟تازه ترین نظرات و مطالب کاربران محترم

سارا
این تفسیر خیلی بهتر از بقیه تفسیرهای دیوان حافظه چون بیشتر سعی کرده از معانی ابیات الهام بگیره. به نظر من بهترین راه برای گرفتن نتیجه فال دریافت معانی خود ابیاته

نادره
سالها پیش تنهایی را تجربه کردم و از اون روز به بعد فقط یه ارزو داشتم و اون هم فقط مرگ بود چونکه عشقم رفته بود و من را تنهای تنها گذاشته بود . عشقم یه دفعه رفت و ترکم کرد. بغضش تو گلوم مونده بود . اول که با سایت آشنا شدم و فکر کردم که اینهم الکیه و چند باری فال حافظ گرفتم و حتی فال حافظ به نیت ازدواج با عشقم را گرفتم و نیت جدید هم کردم که فال حافظ بهم بگه برمی گرده یا نه، واقعش را بخواهید از تنهایی همش فال حافظ می گرفتم و تعبیراش را می خواندم . بعد از اینکه درخواست تعبیر آنلاین دادم و تفاوت اون این بود که حرف هایی شنیدم که ایکاش قبلاً اینها را یه نفر به من می گفت و الان خیلی حالم بهتر بود . فال حال و در کنارش یک درخواست روزانه شده کار هر روز من . پایدار باشید

هوشنگ
من قبلا فکر می کردم که این خانوم ها فقط علاقه زیادی به فال دارن و می گفتم که اینها همشون خرافاتی هستن ولی تو جای جدیدی که یک هفته هست دارم کار می کنم ، دیدم که همشون صبح ها و عصرها مشغول فال گرفتن هستند و با یک سایت فال حافظ می گیرند و دیدم که سایت شما هستش . خودمم الان به اونها پیوستم و یواشکی فال می گیرم . البته من فقط فال حافظ را اعتقاد دارم و نه فال های دیگه .

پرواز
هفته پیش فال حافظ گرفتم و بهم گفت که خبری در راه داری که باعث خوشحالی یکی می شود و بعد که درخواست مشاوره دادم بهم گفتن که تنها این نیست و ناراحتی یکی دیگه را هم در برداره و همین امروز فهمیدم که این خبر چقدر مهم بود و من می تونستم بعد از مشاوره برای شوهرم محیط را آماده می کردم تا بپذیره که باردار هستم و الان من خوشحالم و همسرم ناراحت . خیلی دعا می کنم تا همه چیز درست شه . شما هم برام خیلی دعا کنید .

علیرضا
یه زمان عادت کرده بودم هر روز یه فال حافظ بگیرم و در تمامی صفحات دیوان حافظ غرق می شدم ولی تعبیرایی که پیدا می کردم برام قابل درک نبود و مثلا من نیتم شغل بود ولی تعبیر گفته بود که تو ازش دور هستی و به هم می رسید . چند وقت پیش که با سایت شما آشنا شدم . برام جالب بود که تعبیرای آنلاین داشتید و من قبل از هر چیز ازتون سوال کردم و مشاورتون خیلی با حوصله بود و برام توضیح دادن که اصل تعبیر فال اصلا چی هست و من دیدم که طریقه نیت کردنم و فال گرفتن همش مشکل داشته . خواستم تشکر کنم.

زیبا
دلم همش شور داشت ، نمی دونستم چکار کنم . به دکتر و روانشناس هم زیاد مراجعه کردم . تبلیغتون را از پروفایل دوستم در فیسبوک دیدم که شما را فالو کرده بود و دوست داشتم که یه تست بزنم . درخواست تعبیر فال حافظ دادم ، جواب ضعیفی گرفتم و بعد گفتم که خودتون فال بگیرید خیلی برام عجیب بود و به من وعده هایی داده بود که تو فکرم هم نمی گنجید . نمی دونم شاید الان آرومم ولی منتظرم تا ببینم این اتفاقا زودتر می فته یا نه . بهر حال فال حافظ را اینطوری آنلاین ندیده بودم.

ماریا
من را یکی از دوستانم به سایت معرفی کرد و الان من می خواهم همه مردم ایران را که حافظ خوانی و شعر حافظ را دوست دارند به سایت دعوت کنم و بگم اگه می خواهید با یک دوست واقعی و امین و امانتدار آشا بشید و براتون فال حافظ دقیق و صحیح با تعبیر محشر بگیره فقط بیایید اینجا و فرصت را از دست ندید .

جواد
تعبیر فال حافظ را به صورت عمومی چرا نمی گذارید ازش بتونیم استفاده بکنیم ؟ همش برای تعبیر از دیوان حافظ باید درخواست تعبیر فال حافظ را ثبت بکنیم؟ مثلا نصفه شب شما هستید ؟ یعنی 24 ساعته می تونیم ازتون سوال کنیم ؟ من روزی 20 تا فال حافظ می گیرم . اینطوری 20 تا درخواست بایئد ثبت کنم ؟

شهرام
استخاره فال حافظ درسته ؟ اصلا چطور نیت کنم و چطوری فال حافظ درست و اساسی بگیرم که درست دربیاد و جوابمو بده . آخه هرچی می گیرم یه چیزی در میاد .

بانو
طراحی سایت عالیه . ساده و زیبا . بخصوص این گله خیل یعالیه . تصاویر خیلی قشنگی مربوط به هر فال حافظ به صورت جداگانه میاد و به زیبایی فال می افزاید. طراحتون را تشویق کنید . انرژی خاصی به آدم می ده .

پرستو
من با شخصی در ارتباط بودم و نیتمون هم ازدواج بود ولی همش به من می گفت که فقط با هم باشیم و حتی چند بار استخاره حافظ گرفتم و همش تفأل به دیوان حافظ می زدم که یه چیزی بشه و این شخص بیاد خواستگاریم.ولی این اتفاق نمی افتاد.از طرفی دوسش داشتم و از طرفی داشت اعصابم را بهم می ریخت و خیلی خونسرد بود.نمی دونستم داره من را آزار می ده و یا اینطوری نبود.همش می گفت گرفتارم و کار دارم و نمی تونم . بعد از سه سال تازه فهمیدم که زن داشته و داشته ازش طلاق می گرفته و من را بازیچه دست خودش قرار داده بود.خودم را شماتت می کردم.از خودم خیلی بدم اومده بود که چرا اونو نشناخته بودم و اسیرش شدم.هر روز کارم شده بود فال گرفتن و از بین همه فال هایی که پیدا می کردم به فال حافظ خیلی علاقه داشتم . سایت شما نه تنها کمکم کرد و بلکه من را دوباره ریکاوری کرد.مشاوره با شما مثل یه اتفاق تازه و عجیب تمام زندگیم را تحت تأثیر خودش قرار داده بود.به خودم می گفتم مگه میشه مشاوره ازدواج با فال حافظ! برام خیلی جالب بود.چهارجلسه یک ساعته ثبت کردم و با مشاور خیلی محترم سایت صحبت کردم و آرزو می کردم که ایکاش زودتر با شما صحبت می کردم.

شیوا
تعبیر فال حافظ که انجام می دهید اختصاصیه و جالبه که برای دو نفر دو تعبیر متفاوت در یک شعر گفتید . من و دوستم . اتفاقی یک شعر اومد ولی به اون یه تعبیر گفتید و به من یه تعبیر دیگه . شما روح نیستید ؟

صدرا
اعتقاد به فال برای کارهای خیلی مهم ندارم ولی برخی اوقات به دیوان حافظ تفأل میزنم و شعر می خونم .

سهراب
فال حافظ با معنی خوب می خواهید بیایید اینجا . فال حافظ با تعبیر عالی می خواهید بیایید اینجا . فال حافظ اصلی اصلی اصلی می خواهید بیایید اینجا . فال حافظ محشر می خواهید بیایید اینجا . خسته نباشید . تعبیرتون زد به هدف . ممنونیم .

فاطمه
تعبیری که بهم گفتید را اینقدر به دلم نشست می خواهم یه بخشش را می خواستم اینجا بگذارم تا همه ببینند و خواهش می کنم این را منتشر کنید چون خیلی باحاله و یک تعبیر جدید و نفیس هستش ، چقدر شما خوبید . چقدر شما دوست داشتنی هستید . باحال بود نصیحتاش هم باحال بود . تعبیر قابل قبولی بود . فال حافظ این بار خیلی به دلم نشست .

پژمان
فال حافظ گرفتم و تعبیر و تفسیر اون را نفهمیدم ولی اون چیزی که بهم گفتید مربوط به قبل بود و قبلا با اون مسائل روبرو بودم و الان فازم عوض شده . تعبیر فال حافظ مگه مال الان نیست ؟ یعنی گذشته ام را هم می گه ؟

الهام
شب ها که میشد دلشوره عجیبی می گرفتم و همش فکر می کردم داره یه اتفاقی می افته . دلم خیلی شور می زد و از این وضعیت خسته شده بودم و دیوانه شده بودم . فقط برای اینکه خودم را سرگرم کنم ، به دنبال فال حافظ تو اینترنت می گشتم تا از دیوان حافظ یک شعری را بخونم و نیت کنم و حافظ را به شاخ نباتش قسم بدم و ازش بخواهم که من را اون لحظه دریابه . توی سرم همش سوت قطار بود . چند تا سایت را باز کردم و بد نبودند و خوب بودند ، تا اینکه سر از سایت شما در آوردم و دیدم که چقدر جالبه یه امکانی را گذاشتید که اصلا نمیشه گفت امکان و بلکه باید گفت محشر بود . فال حافظ محشر همین جا بود . شما سوال می کردی و سیستم جستجو می کرد و از دیوان حافظ یه شعر برات می آورد و با توجه به مشکلت که نوشته بودی یه شعر می خوندی و نه همینطوری الکی . تا خود صبح داشتم می نوشتم و می خوندم و آروم شدم .

شما هم می توانید مطالب خود را ثبت نمایید