مشاوره،برنامه ریزی،سبک زندگی،استخاره،انواع فال؛ حافظ،شمس،مولانا،فال قهوه،تاروت،تعبیرخواب،آنلاین و با شیوه نو

دوست داشتی اول این فایل صوتی رو گوش بده!


درخواست فال قهوه

آیا تا بحالا به استکان چایی و یا فنجان قهوه خود ، زمانیکه چایی و یا قهوه داغ و خوشمزه تان را میل می کنید ، دقت کرده اید ؟
کدامیک از خاطرات تان براتون تداعی می شوند و به کدام یک از خاطرات گذشته بیشتر فکر می کنید ؟
در بسیاری از نقاط مختلف دنیا افرادی پیدا می شوند که به فال قهوه و یا فال چای اعتقاد وافری دارند و حتی این اعتقاد خود را به چیزهای عجیب و غریبی نسبت می دهند که برای اهل مطالعه جذاب و جالب خواهد بود .
در این میان عده ای هم پیدا می شوند در سن و سال های مختلف ، از اینگونه افراد که به فال قهوه و یا فال چایی علاقه دارند ، سوء استفاده نموده و از راههای مختلف هزینه های گوناگونی را از ایشان اخاذی می نمایند .
ترس از خیانت همسر و یا یک بیماری و یا دسیسه های آدمهای مختلف با نشانی های شبیه به فامیل دختران و پسران و یا زنان ساده لوح، یکی از ابزارهایی است که متأسفانه شخص را وادار می کند تا به اینگونه افرادی که خود را آشنا به علم آینده، طالع بینی و پیشگویی می دانند، اطمینان نمایند و از همه بدتر اسرار زندگی خود را نزد ایشان فاش نمایند .
ببینید آنچه که در باب فال قهوه بیان شده است دارای ایرادات و اشکالات مختلفی می باشد که نبایست به هرگونه تعبیری دلخوش نمایید و آن را مبنای تصمیم گیریهای خود قرار دهید .
کاربران محترمی که به فال قهوه و یا فال چایی علاقه دارند ، می توانند از طریق ارسال درخواست فال قهوه و فال چایی با مشاورین ما ، مشورت نمایند .
از فال قهوه با تفسیر و تعبیر درست و آنلاین در جهت حفظ زندگی خود بهره ببرید و نه آنکه اجازه دهید که هرکسی به زندگی شما سرک بکشد و تاروپود زندگیتان را از هم بگسلد.

درخواست فال قهوه
تست خوش بینی / بدبینی + مشاوره رایگان
+ آیا معتقدید که همش دارید بد، می آرید؟
+ آیا هرچی فال می گیرید، با نیتتون همخوانی نداره؟
+ آیا هنوز تجربه تلخ قبلی فراموشتون نشده؟
+ آیا فکر می کنید راه ها به روتون بسته شده؟
+ آیا احساس تنهایی می کنید؟
+ آیا اطمینانتون را از دست داده اید؟
+ آیا رابطتون مثل قدیما نیست؟
+ آیا هرچی که می خواهید، نمیشه؟


مطالب مفید در مورد فال قهوه

Tasseography (also known as tasseomancy or tassology) is a divination or fortune-telling method that interprets patterns in tea leaves, coffee grounds, or wine sediments.

The terms derive from the French word tasse (cup), which in turn derives from the Arabic loan-word into French tassa, and the Greek suffixes -graph (writing), -logy (study of), and -mancy (divination).

Divination attempts to gain insight into the natural world through intuitive interpretation of synchronistic events.

 

Tasseography - Wikipedia

https://en.wikipedia.org/wiki/Tasseography

تازه ترین نظرات و مطالب کاربران محترم

انصاف
میشه برام فال قهوه بگیرید . پاسخ: کاربر گرامی ، ضمن سلام . لطفا قهوه خود را با توجه به آداب فال قهوه ، میل کرده و تصویر فنجان را برای ما از منوی ارسال درخواست ، بفرستید تا تعبیر آن به شما گفته شود .مطالعه سؤالات متداول نیز می تواند مفید فایده باشد .

سیروس
تقاضای یک فال قهوه داشتم با تشکر. پاسخ: کاربر گرامی ، ضمن سلام . لطفا قهوه خود را با توجه به آداب فال قهوه ، میل کرده و تصویر فنجان را برای ما از منوی ارسال درخواست ، بفرستید تا تعبیر آن به شما گفته شود . مطالعه سؤالات متداول نیز می تواند مفید فایده باشد .

آرمیتا
من زیاد فال قهوه میگیرم ولی تعبیرش رو بلد نیستم گاهی اوقات دورهم که هستیم فال قهوه میگیریم یه شب که دورهم جمع شده بودیم فال قهوه گرفتیم و گفتیم از طریق اینترنت تعبیرش رو بدونیم که از بین سایت ها سایت شما رو ترجیح دادم و هرز گاهی این کار رو انجام میدم .

حمیده
فال چوب گرفتم چون غرور همسرم واقعا داشت اذیتم می کرد و به جدایی فکر می کردم ولی زمانی که باهاتون مشاوره کردم چیزهایی بهم یاد دادید که از غرور همسرم بیشتر خوشم اومد تا اینکه بدم بیاد . تکنیک های تعاملی خیلی جالبی بهم یاد دادید . وقت حضوری هم بگذارید . هزینه اش هم هرچقدر که بشه می دم . خیلی دوست دارم از نزدیک مشاوره هام را ادامه بدم .

درستکار
فال چایی و تعبیراتی که ازش می کنن درسته ؟ آیا شما قبول دارید ؟ آخه تفاله چایی چطوری می تونه حقیقت را به آدم بگه ؟

پدرام
تعبیر فال قهوه را چرا در سایتتون نگذاشتید؟ یعنی برای تعبیر فال قهوه هم باید درخواست بدیم؟

نیوشا
همیشه وقتی اسم فال قهوه می اومد یاد یک پیرزنی بودیم که الان نشسته و در گوی دایره ای مانند خودش نگاه می کنه و بعد اشکال داخل فنجان قهوه را یکی یکی تعبیر می کنه که آدم مو به تنش سیخ میشه ولی یک صحنه ای را همین امروز دیدم که تمام این تصورات یک دفعه نقش بر آب شد . به دعوت یکی از دوستان خواهرم رفته بودیم پیش یه خانمی که برامون فال قهوه بگیره . باورتون نمیشه یک دختر 20 ساله بود که سنش حداقل 10 سال از من کمتر بود و بعد یه حرفایی می زد که من چند بار خندم گرفت . اصلا من نامزد ندارم ولی جلوی دوستام می گفت نامزدت بهت داره خیانت می کنه و با یک زن دیگه دوسته . اومدم شرکت تو اینترنت از سر کنجکاوی به دنبال فال قهوه می گشتم که سایت شما را یهویی از سرچ گوگل پیدا کردم و زمانی که مطالعه کردم دیدم که چقدر متفاوته . خیلی خیلی و خیلی متفاوته . اصلا به آدم یه دید دیگه ای می ده و نگاه شما به موضوع شعر و فال خیلی برام جذاب بود . ازتون انرژی کرفتم .

نوشین
فال چایی رابیشتر توضیح بدید . یعنی اصلا توضیح ندادید. دوستام به فال چایی خیلی اعتقاد دارند و برام خیلی جالبه که سر از این فال دربیارم و برای خودمم هم یک فال چایی بگیرم.

ناهید
فال قهوه حضوری هم دارید ؟ مرسی از اینکه زودی پاسخم را بدید.

شما هم می توانید مطالب خود را ثبت نمایید