مشاوره،برنامه ریزی،سبک زندگی،استخاره،انواع فال؛ حافظ،شمس،مولانا،فال قهوه،تاروت،تعبیرخواب،آنلاین و با شیوه نو

دوست داشتی اول این فایل صوتی رو گوش بده!


قبل از اینکه نتیجه فالتون را مطالعه نمایید لازم است چند نکته را عرض نماییم ؛
اول آنکه فال چوب دارای آدابی است که می بایست آنها را رعایت کرده باشید و سپس اقدام به گرفتن فال نمایید در غیر اینصورت نتیجه فال چیز دیگری خواهد شد .
دوم آنکه در قسمت هایی از فال چوب ممکن است در خصوص افرادی در پیرامون شما ، مشخصه هایی ذکر شده باشد که لازم است کاملا دقت نمایید این طور مسائل و هشدارها نبایستی به هیچ عنوان موجب خصومت ،کینه ورزی و قضاوت عجولانه شما قرار بگیرد که اگر چنین شود به جز گناهی بزرگ و غیر قابل جبران و پیچیده شدن مشکلات ، چیز دیگری نصیبتان نخواهد شد و به همین دلیل تا بحالا از قرار دادن فال چوب اصلی امتناع می نمودیم و الان که بنابر درخواست مکرر شما کاربران گرامی این فالنامه ارزشمند را از روی نسخه اصلی(به احتمال زیاد)، برای استفاده علاقمندان به فال چوب قرار دادیم ، به توصیه های ما جدّا گوش فرا دهید تا خدای ناکرده عجولانه دامن خود را به گناه آلوده نسازید .
سوم اینکه قرار نیست تمام قسمت های یک فال در مورد شما به طور صددرصد مصداق داشته باشد ، بنابراین آن قسمت هایی که باعث پیشرفت ، برنامه ریزی بهتر و آرامش شما می گردد را مطالعه و از قسمت هایی که شما را ممکن است به حاشیه ببرد کاملا پرهیز نمایید و هیچگاه بر اساس یک فال ،زندگی خود را برنامه ریزی ننمایید و حتما با اهل تدبیر و مشاوری دلسوز مشورت نمایید .
و نکته پایانی اینکه یکی از ویژگیهای منحصر به فرد این وب سایت ، امکان گرفتن فال توسط ما برای شما و مشاوره آنلاین است که توصیه می شود فرصت را ازدست ندهید و از این امکان بهره لازم را ببرید .

نتیجه فال چوب ؛

ای صاحب فال بدان و آگاه باش

این نیت که کرده ای خوب نیست و دشمنان تو بسیارند و طالع تو چنان هست که اگر عسل به دهان کسی بریزی گویند که چرا تلخ است و تو را از آنها هیچ گونه روزی نبود و اگر کسی تو را نصیحت کند باید که قبول کنی و اگر گوش به نصیحت ندهی زیان به تو رسد . به گرد این نیت که کرده ای نگرد و از دشمنان پرهیز کن تا در زحمت نیفتی و بدان که شخصی قصد فریب تو را دارد و مواظب باش که ابلیس آدم را فریب داد و از بهشت بدر کرد زنهار که به حرف او عمل نکنی که زیان بینی و چند روزی را صبر کن که نحوست از طالع تو بدر شود و بعد نیتی که کرده ای بکن تا مرادت حاصل شود . راز دل خود با کسی فاش مکن و در همه حال بر خداوند توکل کن تا به مراد دل برسی .

یک همچنین امکانی به صورت زنده و پاسخگویی در سراسر مدت شبانه روز ، برای اولین بار در کشور و بی نظیر می باشد لذا شما را دعوت می کنیم تا با ارسال درخواست تعبیر فال چوب ، به صورت خاص از تعبیر صحیح و اختصاصی مربوط به نیتتان بهره مند شوید .

فال چوب اصلی محشر با تعبیر صحیح و درست


فال چوب به روایت اصلی برگرفته از نُسَخی است منتسب به دانیال نبی که سلام و درود خداوند بر او باد، که با یک چوب با چهار پهلوی تراش خورده و با حروف الف ، باء ، جیم و دال و با روش قرعه انجام می گردد و ظاهرا در قدیم الایام برای دانستن خیر و شر امور بکار می رفته است که لازم است ابتدا نیت خود را خیر و درست نموده و سپس با طهارت کامل سوره حمد را خوانده و سه صلوات هدیه نمایید به سرور کائنات حضرت محمّد (صلّی الله علیه و آله) و سپس چشمها را بسته ، سه نفس عمیق بکشید و در نهایت بر روی دکمه فال چوب کلیک نمایید تا فالی که مختصّ شما آمده را مشاهده نمایید

فال چوب با تعبیر آنلاین

تست خوش بینی/بد بینی + مشاوره رایگان
+ آیا معتقدید که همش دارید بد، می آرید؟
+ آیا هرچی فال می گیرید، با نیتتون همخوانی نداره؟
+ آیا هنوز تجربه تلخ قبلی فراموشتون نشده؟
+ آیا فکر می کنید راه ها به روتون بسته شده؟
+ آیا احساس تنهایی می کنید؟
+ آیا اطمینانتون را از دست داده اید؟
+ آیا رابطتون مثل قدیما نیست؟
+ آیا هرچی که می خواهید، نمیشه؟تازه ترین نظرات و مطالب کاربران محترم

مهسا
فال چوب قطعا یکی از مهمترین دغدغه های من را برطرف کرد و من مدیون این فال هستم ، چون به یکی از دوستام شک داشتم که با نامزدم در ارتباطه ولی زمانی که فال چوب گرفتم و توضیحات اولش را خوندم، احساس کردم که در اشتباهم و باید بیشتر این موضوع را بررسی کنم و به همین دلیل درخواست تعبیر فال چوب را دادم که دیگه خیلی کیف کردم . مرسی و امیدوارم روز به روز بهتر از قبل باشید.

مونا
رفتار خیلی خوب همسرم را از شما دارم . مشاوره هایی که بهم دادید عالی بود . من فقط یه فال چوب با تعبیرش را می خواستم ولی شما توصیه هایی کردید که باعث شد بهتون اطمینان کنم و درد دل کنم . ببینید جلسات مشاوره ای شما خیلی خوبن . شما خیلی دل می سوزونید و همسرم با صحبت های شما خیلی بهتر شده . جشن تولدم را که پارسال فراموش کرده بود دیگه امسال فراموش نکرد و هفته پیش یه جشن دو نفری شیک برام گرفت . راست می گفتید اگر فال چوب را خود آدم همینطوری بگیره ممکنه متوجه نشه و بدبین به همه چی بشه . ولی شما کمک کردید . مرسی ازتون که زندگی من براتون اینقدر مهم بود . من هزینه ناقابلی را بابت تمام جلساتی که باهاتون صحبت کرده بودم را همین هفته گذشته یکجا براتون از قسمت حمایت مالی ارسال کردم . اگر وقت حضوری هم بدهید برای تشکر خدمت می رسیم . از فال چوبتون و از تعبیرای خوشگلتون و از مشاوره هاتون مرسی . خانم مشاور خیلی ازتون ممنونم .

سپیده
سلام از طریق دوستم با فال چوب آشنا شدم البته زیاد در مورد فال چوب اطلاعات کافی ندارم اگر امکانش هست میتونم ازتون بخوام برام در خصوص فال چوب اطلاعاتم رو کامل کنید .

سوگل
سلام من دنبال فال چوب بودم و فال چوب رو سرچ کردم بین سایت هایی که در مورد فال چوب بود شانسی سایت شما رو باز کردم و خوشحالم که شانسم این دفعه خوب بود ممنونننننننننننننننننننننننن

آهو
احساس مفید بودن دارم . احساس اینکه می تونم از توانایی هام بیشتر استفاده کنم و این را از تعبیر فالی که برام گرفتید دارم . فال چوبتون محشره و بی نظیره . شاد باشید .

امیرمحمد
تعبیر فال هاتون نسبت به هزینه کمی که گذاشتید خیلی می ارزه و قابل تحسین هستش . ازتون راضی ام . کلکسیون فال هاتون چیدمان خیلی قشنگی داره . من معماری خوندم و فکر می کنم معماری سایتتون بی نظیره . ساده و زیبا و با یک پیش زمینه تَک .

لیدا
بعد مشاوره گفته بودید نظراتم را هم برم در سایت اعلام کنم و نظر بدم . من هم اومدم ولی نمی دونم چی باید بگم . همه حرفاتون عین حقیقت بود . چی باید بگم . باید بگم که تا بحالا داشتم خودخوری می کردم و ایکاش زودتر با شما آشنا می شدم . بگم که الان بغض داره بدجور گلوم را فشار می ده . تمام داستان های عشق و عاشقیم بهم خورده . بگم که خانم مشاور ، واقعا خیلی مهربون مثل یک خواهر جوابم را دادند و الان خیلی سبک ترم . اومدم تنها یک فال چوب بگیرم و تعبیرش را سوال کنم وصل شد به یک مشاوره خیلی خوب . نیم ساعت هم گذشت ولی از من هزینه مجدد نگرفتید . ممنون بازم.

ونوس
فال چوب محشر فقط همین جا و من فقط اینجا را قبول دارم . تعبیرای فال چوبتون عالیه . خیلی به کارم اومد. 20 ستاره – 20 ستاره – 20 ستاره

منوچهر
آدم پر ادعایی نیستم ولی به جرأت می تونم ادعا کنم که می فهمم کی داره راست می گه و کی داره دروغ می گه . شما به من گفتید که دوستم آدم سالمیه و اهل نیرنگ نیست و من برام خیلی این سخت بود . چون همیشه در فال هایی که می گرقتم بهم گفته می شد که یکی است که داره دورت می زنه . ولی فال چوب که شما برام گرفتید چیز دیگه ای دراومد و الان اگر اینطوری باشه پس من خیلی تا بحالا اشتباه کرده بودم و اصلا با خودم دچار مشکل شدم . خدا کنه که فال چوب شما راست باشه و دوستم و ادعاهای دوستیش راست باشه .

پری ناز
اولش فال چوب می گرفتم و تفسیرش را می خوندم . دچار مشکل شده بودم . خیلی دوست داشتم باهاتون مشاوره داشته باشم ولی رمز دوم کارتم را فراموش کرده بودم ، نمی دونستم چکار باید بکنم ! از سامانه پیامکی کمک خواستم و برام اس ام اس اومد که شماره تلگرامیم را بدم و ارسال کردم و با خانم مشاور صحبت کردم . خیلی ممنون و تشکر می کنم . در حرفهایی که می زدن خیلی بیشتر از من پیگیر حل مشکل بودن . مرسی . مرسی . مرسی .

هادی
فال چوب سایت محشره و من خیلی ازش خوشم اومد و این نظر شخصیه من هست . تعبیراش می زنه به خال . برای من که اینطوری بود .

احمد
فال چوب را خیلی جاها به نام فال دانیال نبی می شناسن . آیا این درسته ؟

مهوش
برای کار پسرم دیروز فال چوب گرفتم خیلی خوب اومد . امیدوارم که خود خدا اجرتون بده . مواردی که بهم گفته بودید را بهش گفتم که انجام بده . خیلی حرف گوش کن نیست .

فریده
فال چوب حضوری هم دارید؟ وقتی درخواست فال چوب می دیم خودتون به نیت ما انجام می دید؟ بعد م می تونیم به فال چوب اعتماد کنیم؟ خیلی گیرم . باید به چند جا جواب بدم و موندم چکار کنم . برام دعا کنید .

حوریه
فال چوبی که در سایت هست خیلی حرفای جدید می زنه و ذهن آدم را باز می کنه . من برای ازدواجم فال چوب گرفتم و تعبیرش را خوندم ولی یه چیزاییش را گیر دارشم که فکر کردم باید باهاتون مشورت کنم . مشاوره ازدواجتون را به همه کسانی که می خواهند ازدواج کنن سفارش می کنم .

شما هم می توانید مطالب خود را ثبت نمایید