مشاوره،برنامه ریزی،سبک زندگی،استخاره،انواع فال،حافظ،شمس،مولانا،فال قهوه،تعبیرخواب،آنلاین و با شیوه ای نو


يا رب سببی ساز که يارم به سلامت

بازآيد و برهاندم از بند ملامت

خاک ره آن يار سفرکرده بياريد

تا چشم جهان بين کنمش جای اقامتآیا معتقدید که همش دارید بدبیاری می آرید؟؟؟
آیا هرچی فال می گیرید و به تعبیرش که فکر می کنید، به نظرتون با نیتتون همخوانی نداره؟؟؟
آیا هنوز تجربه تلخ قبلی فراموشتون نشده است؟؟؟
آیا فکر می کنید که یه جورایی گیر کرده اید و راه ها به روتون بسته شده است؟؟؟
آیا احساس تنهایی می کنید؟؟؟
آیا پاسخ خیلی از سوالاتتون را نمی دانید و از همین ندانستن دارید رنج می برید؟؟؟
آیا از آدمهای دور و برتون، بدتون اومده؟؟؟
آیا دیگه به هیچ کس اطمینان ندارید؟؟؟
آیا هرچی که می خواهید، دقیقا همون نمیشه؟؟؟


سؤال هات را از دیوان حافظ بپرس


خیلی وقتا میشه یه سؤالاتی در ذهنتون هست و نسبت به اونها نیت می کنید و از دیوان حافظ فال می گیرید و این خیلی خوبه ولی در اینجا یک قسمت خیلی جذّاب را قرار داده ایم که به شما امکان این را میدهد که سوالات خودتون را بنویسید و فالی دقیق ومتفاوت از دیوان حافظ بگیرید ؛
فقط کافیه در کادر زیر سوال خودتون را با توجه به کلمات کلیدی متناسب با نیتتون بنویسید و سپس چشمان خود را بسته ، نیت نمایید و سوره مبارکه حمد را بخوانید و بر روی دکمه دریافت پاسخ از دیوان حافظ آنلاین ، کلیک نمایید تا پاسخی درست و دقیق از دیوان حافظ ، برای سوال خود مشاهده نمایید
چنانچه در زمینه فالی که گرفته اید ابهامی داشتید و یا درخواست مشاوره در موضوعات خانوادگی ، ازدواج ، شکست های عاطفی و کسب و کار و ... داشتید می توانید با ورود به منوی ارسال درخواست با مشاورین خودتون به صورت آنلاین طرح موضوع نمایید

تفأل به دیوان شمس


بعضی وقتا میشه دوست داری یک شعر عاشقانه و عارفانه بشنوی چون تنها چیزی که میتونه حالت را عوض کنه متفاوت شنیدن هست
خودمونی بگیم خیلی ها هستند که با خلوص نیت به دیوان شمس تفألی می زنند و جواب نیت خود را بسیار رسا و زیبا می گیرند و با روح اشعار ارتباط برقرار می کنند
برای خواندن شعری هدفمند از دیوان شمس ، صلوات و فاتحه ای بخوانید ، چشمان خود را چند ثانیه ببندید و نیت خود را شفاف نمایید و سپس بر روی دکمه زیر کلیک نمایید و فال خود را در صفحه جدید مشاهده خواهید نمود


تفأل به دیوان شمس آنلاین


تفأل به دیوان حافظ


فال حافظ ، کاهش دغدغه ها ، آرامش خاطر ، تمرکز اعصاب و روان
تفأل به دیوان حافظ اثرات و فواید بسیاری دارد که بر اهل ذوق پوشیده نخواهد ماند
بسیاری از شب نشینی ها می تواند با حافظ خوانی رنگ و بوی دیگری را به خود بگیرد
فال حافظ به همراه روخوانی اشعار حال و هوای دیگری دارد
فقط کافیست با خلوص نیت یک صلوات بفرستید ، فاتحه ای بخوانید و نیت نمایید و سپس نشانه را بر روی دکمه "فال حافظ" قرار دهید و چشمان خود را برای چند ثانیه ببندید و کلیک نمایید
فال شما در صفحه بعد نمایش داده می شود


فال حافظ آنلاین


فال چوب اصلی


فال چوب به روایت اصلی برگرفته از نُسَخی است منتسب به دانیال نبی که با یک چوب با چهار پهلوی تراش خورده و با حروف الف ، باء ، جیم و دال و با روش قرعه انجام می گردد و ظاهرا در قدیم الایام برای دانستن خیر و شر امور بکار می رفته است که لازم است ابتدا نیت خود را خیر و درست نموده و سپس با طهارت کامل سوره حمد را خوانده و سه صلوات هدیه نمایید به سرور کائنات حضرت محمّد (صلّی الله علیه و آله) و سپس چشمها را بسته ، سه نفس عمیق بکشید و در نهایت بر روی دکمه فال چوب کلیک نمایید تا فالی که مختصّ شما آمده را مشاهده نمایید


فال چوب آنلاین


فال قدیمی


قبل از هر اقدامی باید درست و صحیح نیت نمایید و صلوات و فاتحه ای بخوانید سپس یک سکه را برداشته و پنج مرتبه شیر یا خط بیندازید ؛ چنانچه شیر آمد عدد 1 و چنانچه خط آمد عدد 0 را یادداشت نمایید و در نهایت اعداد را به ترتیب در کادر زیر وارد نمایید و سپس بر روی دکمه "فال قدیمی آنلاین" کلیک نمایید و در تابلوی بالا فال خود را مشاهده نمایید
به طور مثال بار اول شیر ، بار دوم خط ، بار سوم خط ، بار چهارم شیر و بار پنجم خط آمده می نویسیم ؛ 10010


شماره فال


مثنوی معنوی مولانا


یک حکایت و داستان به شیوه تمثیل از مثنوی معنوی مولانا بخون تا یه ذره حال و هوات عوض شه
اطمینان داشته باش تا قلبت آروم بگیره
بشنو از نی، چون حكایت میكند
واز جدائی ها شكایت میكند
کز نیستان تا مرا ببریده اند
از نفیرم مرد و زن نالیده اند
سینه خواهم شرحه شرحه از فراق
تا بگویم شرح درد اشتیاق

حکایتی از مثنوی معنوی مولانا


مشاوره ، تعبیرخواب و انواع فال


فالی که گرفته اید احتیاج به توضیح دارد ؟ دوست دارید برایتان فالی دقیق و درست گرفته شود ؟ خوابی که دیده اید فکرتان را مشغول نموده و به دنبال تعبیر آن می گردید؟
آیا می خواهید مشکلات پیرامون خود را با یک مشاور در میان بگذارید ؟
آیا به دنبال پاسخ به سوالاتی هستید که ذهن و روان شما را به خود مشغول نموده است ؟
نیاز به یک مشاور و برنامه ریز دارید ؟
شما کاربر گرامی می توانید به راحتی دغدغه های خود را با ما در میان بگذارید و یک عمر بابت یک انتخاب درست ، خود را تحسین خواهید نمود ؛
با کلیک بر روی دکمه زیر درخواست خود را ارسال نمایید
آرامش خاطر ، تلطیف روح و روان و نگرشی صحیح به مسائل

درخواست مشاوره ، تعبیرخواب و فال


حمایت مالی


دوستان و کاربران عزیز می تونن از طریق این بخش به هر میزان که تمایل دارند ؛ از 1000 تومان تا هر چقدر که دوست دارند ، وب سایت خودشون را حمایت مالی نمایند و پیشاپیش از شما عزیزان قدردانی می نماییم


مبلغ دلخواه

اخبار روزانه    


فال حافظ را می توان یکی از پرطرفدار ترین فال هایی دانست که اکثر کاربران اینترنتی، در اوقاتی از روز به آن مراجعه می کنند و خودشان را با آن آرام می کنند.
بسیاری از دغدغه های روزانه با خواندن یک شعر خوب و با معنی می تواند تا چند لحظه ای به فراموشی سپرده شوند ولی اینکه بخواهید از گرفتن فال به دنبال درمان و یا پیشگویی باشید کمی جای تأمل دارد.
بسیاری هستند که استخاره را در برخی کارهای خود لحاظ می کنند و از طرف دیگر، افرادی هستند که به استخاره وابستگی شدیدی دارند و هرکاری را با استخاره انجام می دهند و در کنار ایشان دسته ای دیگر هستند که به فال علاقه شدیدی دارند و انواع فال را همچون حافظ، چوب، قهوه، چای و تاروت را جزء برنامه روزانه خود قرار داده اند و احساس می کنند که اگر این فال ها نباشد زندگی روزانه آنها دچار مشکل خواهد شد.
در این میان عده ای هم از فرصت ایجاد شده و از این علاقه شدید برخی از مردم به فال، استفاده کرده و فال هایی همچون فال عشق و فال دوست داشتن را در بسته های مختلف عرضه کرده و توجه کاربران را به خود جلب نموده اند ولی اینکه صحت این فال ها چقدر می تواند درست باشد! و اصلا با اتکا به همچنین فال هایی می توان زندگی و لحظات خود را، برنامه ریزی نمود! یا خیر، را به خود شما محول می نماییم تا خودتان کمی بیشتر تأمل نمایید.
همواره در استخاره ها و تفأل هایی که به دیوان حافظ می نمایید، گفته می شود که ابتدا نیت نمایید و تمرکز نمایید ولی این نکته مهم است که انجام فال و به خصوص استخاره دارای آدابی است که اگر توسط فردی درست و باتجربه و آنهم در موارد درست گرفته نشود، احتمال دارد به جای راه درست به بیراهه و حتی حاشیه کشانده شوید.
ما به شما پیشنهاد می کنیم که زمانی که از دیوان حافظ، فالی را گرفتید و خواستید معنی و مفهوم آن را بدانید، به معانی که در بسیاری از جاها آمده است به شکل یک معنی صحیح و درست و راهگشا نگاه نکنید که حتی بخواهید بر اساس آن برنامه ریزی نمایید و یا پاسخ سوالات خودتون را پیدا نمایید.
ببینید بسیاری از معانی که در بسیاری از سایت ها که کارشان به صورت تخصصی فال نیست، به صورت عمومی آمده است و پاسخ شما در همان شعر می تواند با مفهومی دیگر آشکار شود.
به خاطر همین مطلب، ما آمده ایم به صورت تخصصی به موضوع تعبیر و معانی اشعار در دیوان های مختلف از جمله حافظ پرداخته و امکان مشاوره آنلاین فال را قرار داده ایم تا کاربران عزیزمون که دارای سوالات و دغدغه ها و نگرانی های متعددی هستند، بتوانند به صورت شبانه روزی ثبت درخواست نموده و در کوتاهترین زمان ممکن و حتی تا دقایقی بعد از ثبت درخواستشون، پاسخی مناسب و درخور همان سوال و مسئله ای که عنوان کرده اند را دریافت نمایند.
کاربرانی که فقط یک بار سامانه مشاوره آنلاین فان اَدز را انتخاب نموده اند، بارها و بارها درخواست های دیگری را ثبت نموده اند و دوستان، آشنایان و عزیزانشان را تشویق نموده اند تا توسط مشاوره آنلاین با سایت، مشکلاتشان را مرتفع نموده و آرامش را تجربه نمایند.


اثرات و فوائد فال حافظ


ضمن سلام به تمامی کاربران محترم وب سایت فان اَدز
دوستانی که در نشست ها و مجالس شعرخوانی وب سایت ، حضور داشته اند به خوبی به یاد دارند که در بسیاری از این جلسات در مورد اثرات مفید و همچنین چالش هایی که در باب تفأل به دیوان حافظ در سطح اجتماع می تواند مطرح باشد ، صحبت های زیادی شده است لیکن مختصری هم در این مجال برای دیگر کاربران محترم بیان می گردد که برای همگی شما عزیزان خالی از لطف و فایده نیست .
شعرخوانی و تفأل به فال های گوناگون ، از ایام کهن به هدیه به عصر ما رسیده است و این موضوع با عناوین مختلف در فرهنگ های مختلف نیز یافت می شود لیکن با توجه به وجود بزرگان شعر و ادبیات پارسی در قدیم و معاصر ، علاقه ای خاص در دل ایرانیان ریشه دارد که با دیگر نقاط دنیا متفاوت می باشد .
وقتی که انسان از پیرامون خود آزرده خاطر شده و حال و هوای گرفته ای پیدا می نماید معمولا به شعر و فال روی می آورد و می خواهد که خود را از بند خستگی و سؤالات زیادی که در ذهن خود جای داده ، برهاند و در این میان به دلیل اینکه کتب شعر که در تمامی خانه های ایرانی پیدا می شده جای خود را به کتب الکترونیکی و برنامه های رایانه ای ، موبایلی و وب سایت ها داده اند ، خیلی ها حواسشون نیست که قربانی تعبیرات اشتباه اشعار و فال های بیخود و مزخرفی می شوند و راه صواب و خطا را به هم آمیخته نموده و دچار غیبت و تهمت می گردند .
به همین دلیل کاری که در سایت فان اَدز مشاهده می نمایید منحصر به فرد بوده و در جای دیگری شبیه به آن را نخواهید دید و آن مشاوره فال آنلاین می باشد تا شما کاربران محترم بتوانید پاسخ سؤالاتتون را از مشاورین ما به صورت کامل دریافت نمایید و این برای شما بسیار سودمند و ارزشمند خواهد بود .
تأثیری که یک شعر و فال مناسب در حال و هوای شما می تواند داشته باشد بسیار زیاد خواهد بود زیرا ممکن است که شما برخی برنامه های آشفته تان را با کمک آن بازسازی نموده و در جهت رشد و تعالی خود از آن بهره ببرید .
در این میان فال حافظ در میان ایرانی ها نقش مؤثری دارد که نبایستی با فال های دیگری همچون فال تاروت ، فال ورق و نظایر آنها مقایسه گردد که آوردن فال حافظ در بین اینگونه فال ها اشتباهی بزرگ است و نشان از عدم آگاهی افراد از تفسیر و بیان احوالات توسط اشعار دارد .
فال حافظ در فهم برخی امور مؤثر و کارگشا خواهد بود به شرط آنکه با نیت صحیح و توسط اهل فن تعبیر گردد .
آیا می دانید فال حافظ می تواند از بسیاری از ناکامی ها ، شکست های روحی و روانی ، طلاق و جدایی ها جلوگیری نماید !
فال حافظ اثرات و فوائد بسیاری دارد که بر همگان پوشیده نیست .


حریم شخصی


با سلام به همگی شما کاربران عزیز که این مطلب را مطالعه می نمایید .
مکررا از اینجانب خواسته بودند که در مورد حریم فردی صحبت نمایم و البته نمونه هایی از این مطالب را بارها و بارها در پاسخ به سوالات شما عزیزان عرض کرده ام و ممکن است برخی از این مطالب به گوش شما آشنا باشد لیکن چنانچه با دقت مطالب را دنبال نمایید می توانید مطالب جدیدتری را متوجه شوید که برایتان بسیار سودمند و حائز اهمیت خواهد بود .
حریم شخصی ، بسان موجود زنده ای است که با هر کسی قرین و همسایه می گردد و بسته به هر شخصی متفاوت خواهد بود و نمی توان دو حریم شخصی را پیدا کرد که عینا همانند همدیگر باشد و لذا از دیگران در این مورد تقلید نکنید .
چگونگی حریم شخصی شما بستگی به خیلی معیارها و خصوصیت های ذاتی و پیرامونی شما دارد .
هر شخصی می تواند با توجه به نیازهای خود از این حریم بهره برده و از مزایای آن در برخورد با دیگران استفاده نماید اما به شرطی که این حریم درست تعریف شده باشد و نه آنقدر محدود باشد که هرکسی بتواند پا فراتر گذاشته و به شما بیش از حد نزدیک شود و نه آنکه آنقدر وسیع باشد که چاره ای به جز تنهایی و گوشه نشیبنی نداشته باشید .
بسیاری از آدمها قبل از اینکه این نکات ارزشمند را بدانند قربانی بسیاری حرمت شکنی ها و آزارهای متفاوت از جمله اذیت های جنسی ، روحی و روانی می شوند و در این میان تعداد کمی می توانند راه سلامت را بازگرفته و مجددا و از نو و با بهره گیری از تمامی قوای داخلی و اطراف خود ، سرپا شده و زندگی تازه ای را آغاز نمایند .
چه بسا بسیاری از حرمت شکنی ها که در سن و سال پایین و به دلایل مختلف از جمله بی تجربگی و عدم اطلاع از پاسخ بسیاری از سؤالات ، صورت گرفته و فرد را عقده ای و بی هویت می نماید .
بسیاری از کینه هایی که در دلتون نهادینه می شه و اونها را تا سالهای سال با خودتون تکرار می کنید ، حاصل بی توجهی به حریم خصوصی خودتون بوده که به دیگران آنقدر اجازه ورود داده اید که به باورها و شخصیتی که سالها برای خود ساخته اید ضربه وارد بشه و خاطره ای تلخ را براتون به ارمغان بیاره .
حریم فردی شما بسته به یکسری علل ، تغییر یافته و پیرامون شما بزرگ و یا کوچک می گردد .
مهم این است که حریم شخصی خودتون را در ابتدا پیدا کرده و اون را ارزیابی نمایید و ببینید تا چه میزان آسیب دیده و تا هم اکنون چقدر شما را در جلوگیری از ورود غریبه ها به حلقه اول وجودیتون کمک نموده است و سپس برنامه ای تعریف نمایید که بتونه این حریم را درست و اصولی براتون حفظش کنه و موفقیت های زندگیتون را براتون به ارمغان بیاره .
در تفأل بسیاری از دوستان شما که درخواست مشاوره و فال به خصوص فال حافظ را در سامانه ثبت می کنند ، این نکته مشترک بوده است که حریم شخصی اونها شکسته شده و فرد از همون نقطه آسیب دیده است .
برخی کاربران عزیز نیز سؤالات بسیاری در مورد اثرات فال حافظ پرسیده اند که برای هرکدوم از این عزیزان ، پاسخ لازم ارسال شده است که اگر دقت نمایند در جواب ایشان یک نکته مشترک است و آن بازسازی حریم شخصی با استفاده از فال حافظ می باشد که کیفیت آن احتیاج به ساعت ها صحبت در باب شعر و فال شناسی و اثرات و فواید آن دارد .
چنانچه هر سوالی داشتید می توانید از منوی ارسال درخواست ، مطلب خودتون را ارسال نمایید تا پاسخی متفاوت از آنچه تا بحال شنیده اید را دریافت نمایید .


آخرین نظرات و مطالب کاربران محترم
هوشنگ
من قبلا فکر می کردم که این خانوم ها فقط علاقه زیادی به فال دارن و می گفتم که اینها همشون خرافاتی هستن ولی تو جای جدیدی که یک هفته هست دارم کار می کنم ، دیدم که همشون صبح ها و عصرها مشغول فال گرفتن هستند و با یک سایت فال حافظ می گیرند و دیدم که سایت شما هستش . خودمم الان به اونها پیوستم و یواشکی فال می گیرم . البته من فقط فال حافظ را اعتقاد دارم و نه فال های دیگه .
پرواز
هفته پیش فال حافظ گرفتم و بهم گفت که خبری در راه داری که باعث خوشحالی یکی می شود و بعد که درخواست مشاوره دادم بهم گفتن که تنها این نیست و ناراحتی یکی دیگه را هم در برداره و همین امروز فهمیدم که این خبر چقدر مهم بود و من می تونستم بعد از مشاوره برای شوهرم محیط را آماده می کردم تا بپذیره که باردار هستم و الان من خوشحالم و همسرم ناراحت . خیلی دعا می کنم تا همه چیز درست شه . شما هم برام خیلی دعا کنید .
علیرضا
یه زمان عادت کرده بودم هر روز یه فال حافظ بگیرم و در تمامی صفحات دیوان حافظ غرق می شدم ولی تعبیرایی که پیدا می کردم برام قابل درک نبود و مثلا من نیتم شغل بود ولی تعبیر گفته بود که تو ازش دور هستی و به هم می رسید . چند وقت پیش که با سایت شما آشنا شدم . برام جالب بود که تعبیرای آنلاین داشتید و من قبل از هر چیز ازتون سوال کردم و مشاورتون خیلی با حوصله بود و برام توضیح دادن که اصل تعبیر فال اصلا چی هست و من دیدم که طریقه نیت کردنم و فال گرفتن همش مشکل داشته . خواستم تشکر کنم.
زیبا
دلم همش شور داشت ، نمی دونستم چکار کنم . به دکتر و روانشناس هم زیاد مراجعه کردم . تبلیغتون را از پروفایل دوستم در فیسبوک دیدم که شما را فالو کرده بود و دوست داشتم که یه تست بزنم . درخواست تعبیر فال حافظ دادم ، جواب ضعیفی گرفتم و بعد گفتم که خودتون فال بگیرید خیلی برام عجیب بود و به من وعده هایی داده بود که تو فکرم هم نمی گنجید . نمی دونم شاید الان آرومم ولی منتظرم تا ببینم این اتفاقا زودتر می فته یا نه . بهر حال فال حافظ را اینطوری آنلاین ندیده بودم.
چشمک
آرزو کردم که کی می شد همین روزها با عشقم بریم حلقه نامزدیمون را بخریم و از این همه جدایی و دوریش و غم هایی که در دلم داره داغونم می کنه خلاص شم و زمانی که فال شیخ بهایی را گرفتم و فرمودن که : " بهر حال مشو غمگین - حاجتت میشود روا بیقین " و دوباره که گرفتم در اومد که :"برای یک نیت دو بار فال نگیر و به همان چیزی که بهت گفتم دقت داشته باش" ، داشتم سنگ کوب می کردم انگار فال داشت واقعا باهام حرف می زد و برام خیلی خیلی جالب بود و غم و غصه هام برای چند لحظه فراموشم شد .
روناک
سلام از فال شیخ بهائی قدیمها به عنوان استخاره برای ازدواجم استفاده کردم و ازش خیلی راضی بودم و حتی به دختر عموهام هم گفتم و اونها هم بهش عمل کردن و خیلی خوب بود ولی خب الان که دیگه مثل قدیما نیستم که بخوام دنبال شوهر باشم و الان بیشتر برای کارهای مهمی که همسرم می خواد انجام بده استفاده می کنم و جالبه که ایشون زیاد اهل فال نیست ولی همیشه در موردش درست درمیاد .
صبا
سال ها بود که دنبال تعبیر خوابم می گشتم.تا این که با سایت شما آشنا شدم. واقعا تعجب کردم از تعبیر خوابم. فک می کردم سایتتون الکیه. بخاطر همین الکی امتحانش کردم. اما وقتی جوابم رو‌گرفتم. بخدا باورم نمی شد. وافعا دقیقه دقیق بود.
یاشار
خیلی خوب بود
پارسا
سلام خسته نباشید .من مرید حضرت حافظ هستم از همان 13سالگی که عاشق شدم و فال الا یاایها الساقی آمد اسم پسرم را بخاطر ارادت به ایشان حافظ گذاشتم
شیدا
من فکر نمیکردم فال حافظ بهم جواب بده ولی واقعا حافظ راست گفت
سیندرلا
من یبار اتفاقی اومدم و تعبیر خواب گرفتم بد نبود ولی میشه از این به بعد بیشتر صحبت کنید ممنون
سوگند
میشه بگید چه زمانی خواب رو میشه تعبیر کرد من کمتر پیش میاد خواب ببینم ولی می خواستم بدونم چه زمانی خواب تعبیر داره
سهیلا
سلام لطف میکنید منو راهنمایی کنید برای تعبیر خواب هم باید درخواست ثبت کنم
بهاره
سلام من برای اولین بار فال شیخ بهایی گرفتم ولی اعتقاد ندارما به فال ولی مگه میشه آخه
بیتا
فقط فال حافظ۰ اونم چون عاشق اشعارشم .
شیما
سلام : فال خافظ بعضی وقت چیز های رو میکه که با دیدنش حیرت زده میشی.
رها
فقط فال حافظ
زهرا
درستی فال بستگی به اعتقاد آدم داره وقتی به فالت معتقد باشی مطمئن باش درست از آب در میاد.منم ب فال حافظ اعتقاد دارم
کتایون
فکر نمی کردم اینقدر تعبیرخواب های نازی داشته باشید . آخه کجا به صورت آنلاین و اونهم اینطوری دلنشین و باحال ، با آدم صحبت می کنه ؟ کجا با آدم اینطوری مشاوره می کنه ؟ کجا تعبیرخوابت را اینطوری دقیق بهت می گن ؟ خیلی تک و استثنائی بود . تجربه خوبی از سایتتون داشتم .
بردیا
من اینطوری متوجه شدم از سوالات متداول که به این تعبیرخواب های آماده که در سایت ها هست اهمیتی نمی دید و می فرمایید که این تعبیرخوا ها مطالب درستی نیستند و عمومیت دارند . درسته ؟ یعنی شما با قرار دادن درخواست تعبیرخواب آنلاین میخواهید بگید که تعبیرخواب برای هرکسی مختص خودش هست . درسته؟ من که به ندرت خواب می بینم ولی اگر ببینم حتما به شما میگم تعبیرکنید . از این کار جالب خیلی خوشم اومد .
شیوا
عاشق پیگیریتون هستم . یه تعبیرخواب نصفه شبیه ، درخواست کردم ولی به دلیل ترافیک بالای سایت نتونستم کدرهگیری بگیرم و فقط یه پیامک به سامانه زدم و بعدش خوابیدم و خودم هم یادم رفته بود و وقتی که خانم بهم زنگ زدن پیگیری کردن تا چند ثانیه تو شوک بودم . مرسی خانم . مرسی سایت فان اَدز. مرسی از همتون که آنلاین آنلاین هستید.
شراره
تعبیرخوابی که ازتون گرفتم ، کار دستم داد . من تعبیرخواب خودم را در اینترنت و در گوگل جستجو کردم و دیدم که نوشته یه ناراحتی و زحمتی بهم می رسه و نگران شدم و بعد که دوباره سرچ کردم سایت شما را پیدا کردم و ارسال درخواست تعبیرخواب کردم و شما گفتید که یه مهمان برامون میاد وپیرزن هم هست . به مامانم گفتم . مادرم گفت که عمت می خواد بیاد . خب بهم میگفتی خودم بهت می گفتم و بعد کلی من را دعوا کرد که برای چی از کارتش برای ارسال درخواست در سایت استفاده کرده بودم . البته این آخرش را شوخی کردم . خیلی تعبیرخواب جالب بود و همین که از نگرانی دراومدم خیلی می ارزید. شما شاگرد نمی خواهید؟ من میخواهم یاد بگیرم خیلی به تعبیرخواب علاقه دارم.
صدیقه
به من گفتید که زمان خوابم خیلی مهم بوده و تعبیرخوابی هم که دیده بودم را برام نوشته بودید . خدا کنه که همینطوری که شما می گید بشه و پدرم زودتر با مامانم آشتی کنن. مرسی از اینکه اینقدر خوب تعبیرخوابم را بهم گفتید. امروز خیلی خوشحالم .
امیررضا
تعبیرخواب درسته ؟ فرق بین خواب ایرانی ها و خارجی ها چیه ؟ برام توضیح بدید . لطفا .
احمد
رؤیای صادقه را خیلی شنیدم و م یگن یه نوع خیلی خیلی عجیب از خواب هست و خیلی معنیش درسته . چطوری می تونیم رویای صادقه ببینم؟
شهره
من دیشب امکان واریز هزینه برای ارسال درخواست نداشتم و کارت بانکی ام را در شرکت جا گذاشته بودم . از مشاوره آنلاین تلگرامیتون سوال کردم و ایشون خیلی خوب جوابم را دادند و خوابم را تعبیر کردند و فکرم راحت شد و خیلی راحت خوابیدم و الان اومدم شرکت ، اولین کاری که کردم این بود که از قسمت حمایت مالی در سایت ، هم مبلغ هزینه ای که در قسمت ارسال درخواست نوشته بود و هم یه هزینه کوچولوی ناقابل هم تقدیمتون کردم . اون موقع شب واقعا از کی سوال می تونستم بکنم تا جوابم را بده . و اصلا این تعبیرخوابی که شما گفتید را اصلا بگید کی می تونست بهم بگه؟ یه دنیا عشق تقدیم شما خوبای مهربون.
زهره
تعبیرخواب هاتون می زنه به وسط وسط خال . خواهرم هم حالش خیلی بهتر شده و از بیمارستان مرخص شده و آوردیمش خونه . ممنون .
حامد
به من گفتید خوابت تعبیری نداره . پس چرا اینقدر در اینترنت مطلب راجع بهش گفته شده ؟ آخه کی راست می گه ؟ آخه یعنی چی که آدم یه خواب ببینه و بعدش شما بگید تعبیری نداره .
فاطمه
خوابم پریشان بود ولی تعبیری که کردید خیالم را راحت کرد .
حمید
فال شیخ بهائی فقط در سایت شما . خیلی جالبه تمام جواب ها را خلاصه و مفید بهمون می گید . و من به عنوان استخاره بیشتر ازش استفاده می کنم .
مهوش
این فال فال شیخ بهائی که در سایت هست چرا با جاهای دیگه متفاوته . البته خودتون هم گفتید که فال شبیه فال شیخ بهائی هست ولی امکانش نبود که جدول هایی که فرموده بودید را هم بگذارید .
رویا
من و دوستام خیلی از فال شیخ بهائی استفاده می کنیم و برای کارهامون از فال شیخ بهایی استفاده می کنیم و فکر می کنیم که چون خلاصه و رُک صحبت می کنه خیلی خوبه . آدم می فهمه باید چیکار کنه .
علی
من بیشتر از فال های دیگه سایت استفاده می کردم ولی فال قدیمی که گفتید شبیه فال شیخ بهائی هست و به خصوص روش انجامش با سکه خیلی برام عجیب و جالب بود و همینطوری گرفتم . می دونید به من چی گفت ؟ باورتون نمیشه . گفت که : نیت نکردی نیت کن . باور کنید همین را گفت . اصلا باورم نمی شد و از همون جا به فال شیخ بهائی اعتقاد پیدا کردم . خیلی کارتون درسته . خیلی ارادت داریم.
هاشم
فال معمولا توضیح زیاد می ده ولی فال شیخ بهائی خیلی خلاصه و نکته وار با آدم حرف می زنه .
محمد
روشی که بیان داشته اید برای انجام فال شیخ بهائی ، خیلی استثنائیه و من نظیرش را در هیچ جایی ندیده بودم .
رضا
از فال شیخ بهایی در نیت های مهمی استفاده کردم .
ستاره
از فال شیخ بهائی برای ازدواج هم میشه استفاده کرد ؟
ماریا
من را یکی از دوستانم به سایت معرفی کرد و الان من می خواهم همه مردم ایران را که حافظ خوانی و شعر حافظ را دوست دارند به سایت دعوت کنم و بگم اگه می خواهید با یک دوست واقعی و امین و امانتدار آشا بشید و براتون فال حافظ دقیق و صحیح با تعبیر محشر بگیره فقط بیایید اینجا و فرصت را از دست ندید .
جواد
تعبیر فال حافظ را به صورت عمومی چرا نمی گذارید ازش بتونیم استفاده بکنیم ؟ همش برای تعبیر از دیوان حافظ باید درخواست تعبیر فال حافظ را ثبت بکنیم؟ مثلا نصفه شب شما هستید ؟ یعنی 24 ساعته می تونیم ازتون سوال کنیم ؟ من روزی 20 تا فال حافظ می گیرم . اینطوری 20 تا درخواست بایئد ثبت کنم ؟
شهرام
استخاره فال حافظ درسته ؟ اصلا چطور نیت کنم و چطوری فال حافظ درست و اساسی بگیرم که درست دربیاد و جوابمو بده . آخه هرچی می گیرم یه چیزی در میاد .
بانو
طراحی سایت عالیه . ساده و زیبا . بخصوص این گله خیل یعالیه . تصاویر خیلی قشنگی مربوط به هر فال حافظ به صورت جداگانه میاد و به زیبایی فال می افزاید. طراحتون را تشویق کنید . انرژی خاصی به آدم می ده .
پرستو
من با شخصی در ارتباط بودم و نیتمون هم ازدواج بود ولی همش به من می گفت که فقط با هم باشیم و حتی چند بار استخاره حافظ گرفتم و همش تفأل به دیوان حافظ می زدم که یه چیزی بشه و این شخص بیاد خواستگاریم.ولی این اتفاق نمی افتاد.از طرفی دوسش داشتم و از طرفی داشت اعصابم را بهم می ریخت و خیلی خونسرد بود.نمی دونستم داره من را آزار می ده و یا اینطوری نبود.همش می گفت گرفتارم و کار دارم و نمی تونم . بعد از سه سال تازه فهمیدم که زن داشته و داشته ازش طلاق می گرفته و من را بازیچه دست خودش قرار داده بود.خودم را شماتت می کردم.از خودم خیلی بدم اومده بود که چرا اونو نشناخته بودم و اسیرش شدم.هر روز کارم شده بود فال گرفتن و از بین همه فال هایی که پیدا می کردم به فال حافظ خیلی علاقه داشتم . سایت شما نه تنها کمکم کرد و بلکه من را دوباره ریکاوری کرد.مشاوره با شما مثل یه اتفاق تازه و عجیب تمام زندگیم را تحت تأثیر خودش قرار داده بود.به خودم می گفتم مگه میشه مشاوره ازدواج با فال حافظ! برام خیلی جالب بود.چهارجلسه یک ساعته ثبت کردم و با مشاور خیلی محترم سایت صحبت کردم و آرزو می کردم که ایکاش زودتر با شما صحبت می کردم.
شیوا
تعبیر فال حافظ که انجام می دهید اختصاصیه و جالبه که برای دو نفر دو تعبیر متفاوت در یک شعر گفتید . من و دوستم . اتفاقی یک شعر اومد ولی به اون یه تعبیر گفتید و به من یه تعبیر دیگه . شما روح نیستید ؟
صدرا
اعتقاد به فال برای کارهای خیلی مهم ندارم ولی برخی اوقات به دیوان حافظ تفأل میزنم و شعر می خونم .
سهراب
فال حافظ با معنی خوب می خواهید بیایید اینجا . فال حافظ با تعبیر عالی می خواهید بیایید اینجا . فال حافظ اصلی اصلی اصلی می خواهید بیایید اینجا . فال حافظ محشر می خواهید بیایید اینجا . خسته نباشید . تعبیرتون زد به هدف . ممنونیم .
فاطمه
تعبیری که بهم گفتید را اینقدر به دلم نشست می خواهم یه بخشش را می خواستم اینجا بگذارم تا همه ببینند و خواهش می کنم این را منتشر کنید چون خیلی باحاله و یک تعبیر جدید و نفیس هستش ، چقدر شما خوبید . چقدر شما دوست داشتنی هستید . باحال بود نصیحتاش هم باحال بود . تعبیر قابل قبولی بود . فال حافظ این بار خیلی به دلم نشست .
پژمان
فال حافظ گرفتم و تعبیر و تفسیر اون را نفهمیدم ولی اون چیزی که بهم گفتید مربوط به قبل بود و قبلا با اون مسائل روبرو بودم و الان فازم عوض شده . تعبیر فال حافظ مگه مال الان نیست ؟ یعنی گذشته ام را هم می گه ؟
الهام
شب ها که میشد دلشوره عجیبی می گرفتم و همش فکر می کردم داره یه اتفاقی می افته . دلم خیلی شور می زد و از این وضعیت خسته شده بودم و دیوانه شده بودم . فقط برای اینکه خودم را سرگرم کنم ، به دنبال فال حافظ تو اینترنت می گشتم تا از دیوان حافظ یک شعری را بخونم و نیت کنم و حافظ را به شاخ نباتش قسم بدم و ازش بخواهم که من را اون لحظه دریابه . توی سرم همش سوت قطار بود . چند تا سایت را باز کردم و بد نبودند و خوب بودند ، تا اینکه سر از سایت شما در آوردم و دیدم که چقدر جالبه یه امکانی را گذاشتید که اصلا نمیشه گفت امکان و بلکه باید گفت محشر بود . فال حافظ محشر همین جا بود . شما سوال می کردی و سیستم جستجو می کرد و از دیوان حافظ یه شعر برات می آورد و با توجه به مشکلت که نوشته بودی یه شعر می خوندی و نه همینطوری الکی . تا خود صبح داشتم می نوشتم و می خوندم و آروم شدم .
نادره
فال حافظ با تعبیر درست را در مشاوره آنلاین شما تجربه کردم و احساس خوبی دارم . مرسی
اشکان
فال حافظ گرفتم و از اینکه صوت هم تو فال حافظ گذاشتین خوشم اومد چون کمتر پیدا میشه که صوت هم داشته باشه ولی خدا وکیلی ممنون من تا حالا تعبیر فال حافظ این مدلی ندیده بودم دمتون گرم عالی بود .
دریا
برای ازدواج استخاره می خواستم . شما استخاره ازدواج هم انجام می دهید یا برای ازدواج مشاوره بهتره؟
شایان
بعضی وقتا می بینی که فال حافظ را به اشکال مختلف بیان می کنند و این همه گوناگونی در تعبیر فال حافظ بدتر آدم را سرگردون می کنه . من یک فال حافظ محشر می خواستم که سر از سایت شما در آوردم و گفته بودید که به صورت آنلاین تعبیر می کنید . شماره فال را فرستادم و جواب جالب دراومد که یکی از نکاتی که گفته بودید همین سرگردونی من در اینهمه تعبیرها بود که شما اصلش را برام توضیح داده بودید . متشکرم.
آزاده
تفألی به دیوان حافظ زدم و از فالی که اومده بود خیلی سر درنیاوردم . درخواست مشاوره دادم و خیلی خوب بود و می خواهم که این مشاوره را دامه دهم . کاش به صورت حضوری این امکان را می گذاشتید . من و خیلی از دوستام علاقه زیادی داریم که به صورت حضوری باهاتون مشاوره داشته باشیم .
رعنا
فالم را 2 خط توضیح دادین ولی برای برادرم 50 خط نوشته بودید . چرا؟ خیلی بهم برخورده بود که فقط 4 تا هشدار بهم داده بودید. درسته که من آدم بازیگوشی هستم ولی باور کنید من سروگوشم نمی جنبه ولی در مورد اعتقاداتم درست گفته بودین.
رخساره
ازتون خواسته بودم که برای یک نفر دیگر تفأل بزنید ولی گفته بودید که نمیشه این کار را انجام داد و کار درستی نیست و شماره کارت خواستید که هزینه ام را بهم عودت دهید و وقتی که به دوستم گفتم باورش نمی شد که شما چقدر امانتدار هستید که برای کس دیگری تفأل نمی زنید و نمی خواهید اسرار دیگران را به کس دیگر بگویید و فقط به خود اون فرد می گید و این کار خیلی جالب بود و کمتر پیدا می شه اینطوری.
بنفشه
فال حافظ و تفأل به دیوان حافظ تنها کاریه که خیلی این چند وقت ازش بهره بردم .
لیلا
در فال دانیال نبی شما رتبه یکم هستید و بهتون تبریک می گم . من و مرجان خواهرم خیلی دوستتون داریم و براتون دعا می کنیم. شما باعث شدید بابا و مامانمون با هم خوب شدن و دارن زندگی می کنن با هم . خدا بهتون خیر بده . من در تلگرام هر روز چند تا از پست هاتون را به تمام دوستام در تلگران فوروارد می کنم و اینطوری ازتون تشکر می کنم . هر جا که ببینم موقعیتش هست تبلیغتون را می کنم تا دیگران هم از شما برای بهتر شدن زندگیشون استفاده کنند .
محمد جواد
قراردادن اشعار مولانا و اشعاردیوان شمس تبریزی کار جالبی هست که شما در سایتتون انجام داده اید .
سیاوش
فال عشق می خوام . فال دوست داشتن .فال عشق خواهشا.
سمانه
برام یک پیامک اومد که نظراتتون را نسبت به پاسخ مشاور، به سامانه پیامکی سایت به شماره 50002204451 پیامک نمایید و من هم پیامک کردم و هم در قسمت ارسال نظرات نظرم را ارسال کردم . 5 ستاره هم کمه . آقا کی تو این دنیا اینقدر وقت می گذاره برای حل مشکلات مردم که شما وقت می گذارید . وقتی برای مشاوره به یک مرکز رفته بودم و ده دقیقه بیشتر نشستم و اومدم بیرون ، منشی دفتر، همون 10 دقیقه را هم با من حساب کردند و من گفتم که نیم ساعت را اون خانم مشاور داشت تلفن صحبت می کرد ولی پولش را از من گرفتند و فقط گوش کرد وگفت یکسری کلاس NLP داریم که باید شرکت کنی و هزینه اش هم حدود 450 هزار تومانه . اونوقت اینجا من یک تعبیر فال حافظ خواستم و بعد کار که به مشاوره کشید اینقدر جذاب جوابم را دادن که کلی راهکار در اختیارم قرار دادند و تشکر و قدردانی می کنم و جالب تر اینکه هزینه ای هم ازم نگرفتند .
محمد
هزینه هایی که شمادریافت می کنید خیلی کم هست و نسبت به مشاوره هایی که گاها با زمان طولانی انجام می دهید، خیلی ناچیز هست و به خاطر همین من خودم از منوی حمایت مالی به صورت جداگانه مبلغ دیگری را واریز کردم . همین که با همسرم صحبت کردید و از طلاق منصرفش کردید خیلی برام اهمیت داشت . خواهش می کنم و خواهش می کنم وقت حضوری بدید.
زینب
من عاشق اون مشاوره های تلگرامیتون هستم که بعضی اوقات تو سایتتون می گذارید و دقیقا سه بار برام فال گرفتید و هیچ هزینه ای هم ازم نگرفتید و بعدا که گفتم چقدر بریزم گفتید هرچقدر که دوست دارید و اصلا نمی خواهد هزینه ای پرداخت کنید و این هم هدیه سایت. آقا اینقدر خوب نباشید ما جنبه نداریم و همش میاییم و فال مجانی می گیریم ها. اینجاشُ شوخی کردم . واقعا عااااااااااااااالی.
فاطمه
دومین ازدواجم هم داشت با ساده لوحی خودم خراب می شد ولی الان خیلی خوشحالم که فهمیدم که دوستم داشت در زندگیم فتنه می کرد و زندگیم را داغون می کرد و حسودی اون بود که وسط زندگیم بود . فال چوبی که گرفتم و توضیحات شما شوکه ام کرد و اولش فکر کردم که دوستم آمار من را به شما داده بود و یه جورایی شما آشنام هستید که از خیلی چیزها باخبر بودید و بعد که با احتیاط بهتون گفتم شما گفتید که از مفهوم تفأل این حرفها را بهم زدید و خیالم راحت شد . الان وضعیت زندگیم نرماله ولی خب ، خیلی هم عالی نیست ولی خب هرچی که هست داره پیش می ره و من دیگه لازم نیست هر روز به دادگاه برم.
لاله
من با فرزندم خیلی مشکل داشتم و خیلی جیغ می زد و خیلی از مشاوره های مختلف استفاده کرده بودم و تو سایت های مختلف رفته بودم ولی با دو تا راهکاری که از مشاورتون گرفتم به یک مسئله ای رسیدم که اصلا باورم نمی شد و دلیل جیغ و داد فرزند یک ساله ام را پیدا کردم و این خیلی عالی بود و حتی زمانی که به همسرم گفتم به من گفت که سوال کنم و ببینم که وقت اگر بدید به صورت حضوری خدمت برسیم و اول تشکر کنیم و بعد در مورد خودمون هم صحبت و مشاوره کنیم . ممنون.
سحر
من دو تا مشاوره کردم و خواستم پول را کارت به کارت بریزم چون رمز دوم کارتم را نداشتم گفتند که تنها هزینه یک جلسه را بریزید و نمی خواهد هزینه دومین جلسه را واریز کنم و به من گفتند که لازم نیست و مهم این بوده که مشکل من حل بشه و من خیلی شرمنده شدم
سیما
به نظر من خوبیه این سایت اینه که هر وقت کمک خواستم به سوالم جواب دادن . مثلا دیشب ساعت 3 نصف شب یک فال خواستم و بعد کد رهگیری نتونستم بگیرم و پیامک به سامانه زدم و نیم ساعت بعدش بود که بهم جواب دادن .
مجید
فال چوب را بیشتر برام توضیح می دادید بیشتر متوجه می شدم . البته همینقدر هم برام کافی بود ولی اگر بیشتر توضیح بدید بهتره .
کیوان
شعرخوانی از حافظ خیلی خوبه و باعث آرامش آدم میشه .
تارا
از دوستم شنیدم که جلسات حضوری هم دارین . خواهش می کنم اگر میشه من را هم دعوت کنید بیام . شماره موبایلم هم بهتون پیامک کردم. دوستم خیلی تعریف می کنه .
رضا
فال چوب ترکیبی هست از تمام چیزایی که برای زندگیم می خواد اتفاق بیفته و فال چوب را دوست دارم . تعبیرای این سایت را هم می پسندم و نسبت به سایت های دیگه متفاوت بود. فال چوب را توصیه می کنم بیشتر تبلیغات کنید تا همه بتونن ازش استفاده کنن . خودم هم در یک شرکت لوازم آرایشی کار می کنم و تبلیغات سایت را در بین همکارانم کردم . چون یکیشون تو زندگیش خیلی مشکل داشت و دلم براش سوخت و سایت شما را بهش معرفی کردم . امیدوارم مشکلش حل بشه البته ناقلا چیزی به ما نگفته هنوز . چون خیلی توداره . هر روز صبح که می رم شرکت اول یک فال چوب می گیرم .
سمیه
اگر مشاوره تلفنی را زیادتر کنید خیلی بهتره . من در دو بار درخواستی که دادم وقت مشاوره تلگرامی دادید و گفتید که مشاوره تلفنی همون یکبار کافی بوده ولی من مشاوره های تلفنیتون را خیلی خیلی دوست دارم چون به دلم بیشتر می نشینه .
سارا
فال همیشه از فال شیخ بهایی می گرفتم چون خیلی جواباش رک و صریح بود ولی بعد از اینکه مشاوره کردم به من گفتید که از این فال تنها در موارد خاص می شه استفاده کرد .
سولماز
سولماز هستم بابام درخواست مشاوره داده بوده و با مشاورتون صحبت کرده بود خیلی راضی بود برای همین مشتری سایت شما شده و برای کاراش با مشاور صحبت میکنه و راهنمایی می خواد من از طریق بابام با سایتتون آشنا شدم و امیدوارم منم مشکلم حل بشه و بتونم استفاده بکنم .
علی
من علی هستم و مغازه دارم به طور اتفاقی با سایت شما آشنا شدم و یک بار تفألی به حافظ زدم برای کارم و اول فکر نمی کردم اینجوری جواب بگیرم من جوابمو خیلی خوب گرفتم و خیلی راضی هستم .
زهرا
سلام من سایت های زیادی میرفتم و فال حافظ می گرفتم ولی از زمانی که این سایت رو پیدا کردم بیشتر وقتا ازش استفاده میکنم چون جواب می گیرم و گاهی اوقات هم متوجه مفهوم جواب نمی شم در هر صورت ممنون از سایتتون .
عاطفه
خیلی تصمیم مهمی باید بگیرم که شاید نه تنها زندگیم و بلکه زندگی دوتا بچه هام در خطره . امروز که درخواست فال حافظ را داشتم و به اصرار خودم با مشاورتون به صورت تلفنی صحبت کردم ، خیلی آرومم ولی برام دعا کنید بتونم تصمیم درستی بگیرم . صد البته که به حرفهای ایشون که معلوم بود خیلی هم باتجربه بودند گوش خواهم کرد ولی تو این سن و سال نمی دونم که بتونم درست تصمیم بگیرم . وقت ریسک کردن ندارم .
لیلا
در شهرستان ما مشاوره شغلی و کسب و کار اصلا نیست و من برای مشورت شغلی در مورد کاری که می خواستم شروع کنم با مشاورین شما مشورت کردم و این خیلی خوبه که شما همچین امکانی را گذاشتید و خیلی ازتون راضی هستم و از خانم مشاور هم خیلی تشکر می کنم که من راهنمایی کرد و باورم نمی شد که در ساعت 10 شب به درخواست مشاوره تلفنی من جواب دادند و با من تلفنی هم صحبت کردند و باعث شدن من در مصاحبه صبحم در اداره ای که مرتبط با کارم بود خیلی موفق حاضر شدم و وام درخواستیم را گرفتم . طرحم را خیلی خوب توجیه کردم و مدیران مربوطه خیلی از طرحم خوششون اومد . مرسییییییییییییییییییییییی
شهنار
من از فال حافظ در کارهای مهم استفاده می کردم ولی از زمانی که با سایت funads آشنا شدم دیگه در کارهام فقط مشورت می کنم . من یک شرکت بازاریابی الکترونیک دارم و قراردادهای خوبی با شرکت های داخلی و خارجی می بندم و الان وقتی فال حافظ می گیرم دو سه تا درخواست مشاوره هم می دهم چون بعضی وقتا کارم با یک مشاوره تموم نمیشه و همیشه راضی بودم
نازنین
واقعا هرچی که بهم گفته بودین درست بود و واقعا ممنونم ازتون . دیشب از شدت استرس و نگرانی و فکرهایی که راجع به همسرم داشتم، خوابم نمی برد ولی بعد از صحبتاتون اینقدر آروم به خواب رفتم که انگار مثل بچگیهام یکی که خیلی دوستم داشت ، برام لالایی خونده بود . فال حافظی که برام تفسیر کردید عالی بود . من فال شیخ بهائی را بارها و بارها در جاهای دیگر گرفته بودم ولی اینجا یه چیز دیگه بود . فال چوبتون هم خیلی بی نظیره . واقعا واقعا مرسی . خدا خیرتون بده . ایکاش زمانی که داشتم ازدواج می کردم باهاتون آشنا شده بودم و الان فکر می کنم زندگیم خیلی و خیلی و خیلی بهتر بود. من این سایت را به هرکسی که می شناختم معرفی کردم تا اونها هم مشکلاتشون حل بشه .
حمزه
سلام . .... خواهرم در مورد فال هایی که در سایت هست خیلی بهمون تعریف می کرد و همش از تعبیر فال حافظ و فال چوب صحبت می کرد . دیشب که شام رفته بودیم خونه خالمون، دیدم که دوتا دائیهام و یکی از دختر خاله هام هم دارند در مورد فال و تعبیر و مشاوره آنلاین با سایت شما حرف می زنند . خواستم بگم خیلی باحالید . تنها چیزی که دیشب خیلی حرفش بود فال حافظ و فال چوب بود که در سایت شما می خوندند و با هم مقایسه می کردند . مثه اینکه مشاوره های شما هم خیلی براشون جذاب بوده . البته من اعتقادی به فال ندارم و مشاوره حضوری را بیشتر می پسندم. البته خواهرم و مامانم برای همین ازدواج خواهرم خیلی پیش مشاور رفتن و الان هم به من می گن اگر این سایت و این مشاوره هاش را زودتر پیدا می کردن ، زندگی خواهرم به جدایی نمی کشید و می گن هزینه اش نسبت به مشاوره های حضوری غیر قابل مقایسه است و رایگان حساب میشه . خلاصه اینکه من بیشتر از شعر حافظ استفاده می کنم و همون برام کافیه.
مائده
سلام و درود بر شما . خیلی از بابت فال هایی که قرار دادید ممنونم . فال چوب شما خیلی محشره و با باقی فال های چوب فرق داره . فال چوب با تفسیر و معنی متفاوت داره انجام می شود که برای شما فکر می کنم خیلی صحیح باید باشه . یک خانمی از تیم پشتیبانی شما با من تماس گرفت و در مورد نحوه و کیفیت دریافت پاسخ از مشاورتون نظرخواهی کرد که خیلی این کار فوق العاده بود و من انتظار پیگیری نداشتم . مرسی و دوست دارم باهاتون همکاری داشته باشم .
نسرین
سلام . خیلی وقتا می شد که اعصابم به هم می ریخت و به همه چیز اعتراض داشتم و کسی نبود که درد دل من را گوش بدهد و حتی همسرم هم گوشش به حرفهای من شنوا نبود و البته یکی از مشکلاتم همسرم بود که من را درک نمی کرد. یک ماه پیش بود که اومدم یه فال چوب بگیرم و با سایت شما آشنا شدم و بعد از چند روزکه فال چوب می گرفتم توجهم به این جلب شد که شما برای فال حافظ تعبیر و تفسیر و معنی نگذاشته بودید و همین خیلی برام جالب بود که به صورت زنده و آنلاین گفته بودید که مشاوره فال را انجام می دهید و برای تعبیر صحیح فال حافظ باید درخواست ثبت نماییم و من هم همین کار را کردم و خیلی برام جالب بود که 5 دقیقه بیشتر طول نکشید و برام پیامک اومد که جوابتون آماده هست و اینقدر از تعبیر فال حافظ لذت بردم که دوباره درخواست دادم که بهم گفتند با یک نیت دو بار فال نگیرید و شماره کارت خواستند تا مبلغ واریزی ام را بهم برگردونن. شما خیلی باحالید.مشاوره هاتون خیلی جالبن و من تو این کانال های تلگرام و گروه ها تبلیغاتتون را می گذارم و اینطوری فکر می کنم دارم ادای دین می کنم . چون شما به من آرامش را هدیه دادید و الان حالم خیلی خوبه
شیرین
با دوستام توی یه کافه رستوران نشسته بودیم و یکیشون پیشنهاد داد تا از سایت فال چوب بگیریم و این کار را کردیم و فال چوب هایی که می اومد خیلی تعبیرای باحالی داشت بعدش فال حافظ گرفتیم و دیدیم که شما برای تعبیر فال ، مشاوره آنلاین گذاشتید . رفتیم تعبیر یک فال را ازتون بپرسیم دیدم که شما مشاوره های خانوادگی و شغلی هم انجام می دید و به بچه ها هیچی نگفتم و اون شب وقتی اومدم خونه زودی اومدم تو اتاقم و یک درخواست مشاوره دادم و با خودم گفتم که ما امشب توی اون کافه رستوران کلی پول دادیم و حالا یه پولی هم اینجا میریزم فوقش اینه که رفته دیگه ولی از من ناراحت نشیدا . من عین واقعیت را دارم براتون می نویسم . بعدش با کمال ناباوری در عرض کمتر از نیم ساعت دیدم مشاور از طریق تلگرام آنلاین پیام داد و مشاورمون تا ساعتای سه پیش رفت و خیلی خجالت می کشیدم که سوالاتم تمامی نداشت و هر سوالی می کردم خیلی با حوصله و بدون هیچگونه ناراحتی و یا خستگی ، جواب می دادن . خیلی راضی ام ازتون . مشکل من با خانواده ام که خیلی بهتر شده و امیدوارم بقیه هم مشکلاتشون حل بشه .
شهاب
من دو ماهی هست که توسط همسرم با سایت آشنا شدم و تا حالا بیشتر از بیست تا مشاوره داشتم و احساس می کنم نوع برخوردم با همسرم تا حالا اشتباه بوده و این من بودم که خانمم را درک نمی کردم و نه ایشون و می خواستم تشکر کنم
مرجان و الهه
تا به عمرمون همچین چیزی را ندیده بودیم که بتونی سوالت را از حافظ بپرسی و جالبتر اینکه جوابای خیلی خیلی باحالی هم بهت میده . واقعا فال حافظ با تعبیرای باورنکردنی و دقیق که تو سایت هست یک طرف که خیلی خوبه و از طرفی این قسمت هم خیلی خیلی عالی بود که اضافه کردید . هر روز داره یک امکان جدید و باورنکردنی به فال ها اضافه میشه . میدونید چیه ما ایرانی ها به خصوص بابا و مامانامون با فال حافظ خیلی مأنوس هستیم و دیوان حافظ شاید توی هر خونه ای پیدا میشه و این خیلی خوبه که فال های دیگه ای هم که تو وب سایت هست کنار فال حافظ وجود داره ، مثل فال شمس و مولانا که هیچ جای دیگه ای نظیرش را ندیده بودم ، فال دانیال نبی یا همون فال چوب با معنی و تفسیر درست و دقیق و فال قهوه آنلاین که قبلا چندباری استفاده کرده بودم و داستان های مثنوی معنوی که خیلی جالب هستند . ولی باور کنید از وقتی که این قسمت از حافظ بپرس را گذاشتید همش با دختر خاله ام الهه داریم سوال می پرسیم و فال می گیریم .

شما هم می توانید مطالب خود را ثبت نمایید
نام
ایمیل
متن پیامWeb Statistics